اخبار کوتاه

گرامیداشت هفته بسیج با برگزاری برنامه های فرهنگی ، ورزشی و بصیرتی در زندان خلخال

اندیشه ، مطالعه ، قلم فرسایی ، مسابقات ورزشی و برگزاری یادواره شهیدان بسیجی در هفته بسیج کنار هم قرار گرفتند تا کارکنان ، سربازان و زندانیان زندان خلخال این هفته مبارک را امسال متفاوت تر از سال های قبل تجربه کنند .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج زندان شهرستان خلخال هفته بسیج در زندان این شهرستان با برگزاری مسابقات ورزشی در قالب المپیاد ورزشی مددجویان آغاز و شرکت کنندگان در رشته های فوتسال ، فوتبال دستی ، پینگ پنگ ، دو و میدانی ، پرتاب دارت ، شطرنج ، طناب زنی ، طناب کشی و بازیهای بومی و محلی به رقابت پرداختند .

بنا به همین گزارش در ادامه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج مسابقه مقاله نویسی با موضوع بسیج در کلام امام خمینی (ره) تحت عنوان : « بسیج لشگر مخلص خداست »  برگزار شد که در پایان از میان مقالات تولیدی به سه مقاله برتر جوایزی ارزنده همراه با لوح تقدیر اهدا شد .

دعوت از سخنرانان برجسته از سپاه ناحیه شهرستان خلخال برای تبیین اندیشه سیاسی بسیج ، بصیرت افزایی و برگزاری یادواره شهدای بسیجی از دیگر برنامه های به اجرا در آمده در طول این هفته مقدس در زندان خلخال بود که با حضور و سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان و جانشین فرمانده سپاه خلخال برای بسیجیان ، مددجویان و سربازان این زندان برگزار شد.

برگزاری دهمین دوره از مسابقات کتابخوانی زندانیان در قالب جام باشگاه های کتابخوانی با مشارکت ۱۰۳ کتابخوان ، برنامه فرهنگی دیگری بود که رنگ بوی خاصی به برنامه های هفته بسیج در این مرکز بخشید .

نشست های بصیرتی حلقه صالحین و دیدار با خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و  همچنین غبار روبی مزار شهیدان نیز از فعالیت های بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج زندان خلخال بود .   

 انتهای پیام /

سخنرانی بصیرتی به مناسبت هفته بسیج در زندان خلخال

سخنرانی بصیرتی به مناسبت هفته بسیج در زندان خلخال

مسابقات ورزشی هفته بسیج در زندان خلخال

مسابقات ورزشی هفته بسیج در زندان خلخال

المپیاد ورزشی به مناسبت هفته بسیج در زندان خلخال

المپیاد ورزشی به مناسبت هفته بسیج در زندان خلخال

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*