اخبار کوتاه

کسب مقام اول سرانه آموزش ضمن خدمت کارکنان توسط زندان های اردبیل در سطح کشور

طبق اعلام اداره کل آموزش و پژوهش سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، اداره کل زندان های استان بعنوان اداره کل برتر در آموزش کارکنان در میان ادارات کل زندان های سراسر کشور انتخاب شده است .

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل در جلسه شورای معاونین با اشاره به انتخاب مرکز آموزش و پژوهش شماره یک کشور بعنوان برترین مرکز آموزش کارکنان  ،گفت : از استان های آذربایجان غربی ، زنجان و اردبیل در این گزارش با بیشترین سرانه آموزش کارکنان یاد شده و شایسته تقدیر شناخته شده اند .

مدیرکل زندان های استان ارد بیل با اشاره به نقش آموزش های ضمن خدمت در بهبود راندمان کاری افزود : در سال گذشته ۹۲ مورد آموزشی بصورت ۷۰ دوره شغلی و مدیران ، ۱۳ دوره ویژه مدیران ، ۴ دوره عمومی و ۵ دوره غیر حضوری برگزار شده که مجموع ساعات آموزش ۱۱۷۲ ساعت و ۲۰۶۷۰ نفر ساعت بوده است .

سید مجتبی حسینی با تاکید بر تداوم روند آموزش کارکنان به دوره های آموزشی راه دور و مکاتبه ای اشاره نمود و گفت : این روش هم میزان سرانه مطالعه کارکنان را افزایش می دهد و هم با پیشگیری از اعزام به ماموریت و حضور در مکان شغلی مقرون به صرفه تر می باشد . وی همچنین به برگزاری دوره ها در سطح استان با هماهنگی مرکز آموزش و پژوهش منطقه یک کشور و استفاده از اساتید مجرب استانی گفت : این یک رویه بسیار خوب دیگر برای تداوم آموزش های ضمن خدمت است که پاسخ خوبی با نظارت بر کیفیت تدریس داده است .

مدیرکل زندان های استان اردبیل در این جلسه از مسوول آموزش استان خانم جباری و مسوولین اداره خدمات کارکنان اداره کل تقدیر و تشکر نمود .

مدیرکل زندان های استان اردبیل

مدیرکل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*