اخبار کوتاه

در دیدار مدیرکل زندان های اردبیل با رئیس دادگستری خلخال تاکید شد : کاهش جمعیت کیفری زندان ها بر مسیر تعیین شده از سوی قوه قضائیه ادامه می یابد

مدیرکل زندانهای استان اردبیل در سفر به شهرستان خلخال با حضور در دادگستری این شهرستان  خلخال با رئیس دادگستری خلخال دیدار و در زمینه ساماندهی امور زندانیان ، کاهش جمعیت کیفری زندان گفتگوکرد.

حسینی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از توجه مقامات قضایی استان به زندان ها گفت : با توجه به سیاست کاهش جمعیت کیفری و مخصوصاً در شرایط کنونی که پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از اولویتهای تمام دستگاه ها در سطح کشور است. امیدواریم با همکاری و همدلی بتوانیم با کاهش آمار جمعیت زندانیان و در نتیجه ارایه هرچه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی به زندانیان از شیوع این بیماری در زندان ها پیشگیری کنیم. مدیرکل زندان های استان تاکید کرد که این امر مستلزم توجه جدی به سیاست کاهش جمعیت کیفری در زندان ها می باشد .

وی همچنین با قدردانی از رئیس دادگستری و قضات محترم دادسرا و دادگستری در خصوص بازدید مستمر و کارآمد از زندان خواستار تداوم این بازدیدها که تاثیر زیادی در رفع مشکلات مددجویان و کاهش جمعیت زندان دارد شد.

رمضان پور رئیس دادگستری شهرستان خلخال نیز با تبریک حسن انتصاب حسینی بعنوان مدیرکل زندان های استان اردبیل از اقدامات انجام گرفته در زندان خلخال برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این مرکز تامینی و تربتی تقدیر نمود و خواستار توجه دادن هر چه بیشتر زندانیان و عوامل به رعایت بهداشت فردی و جمعی برای مبارزه با این بیماری همه گیر شد .

رئیس دادگستری شهرستان خلخال با اشاره به این نکته که دادگستری و دادسرای شهرستان خلخال بر مسیر سیاست حبس زدایی تعیین شده از سوی ریاست قوه قضائیه در حرکت است تعامل زندان با دادگستری این شهرستان را بسیار سازنده برشمرد و اظهار امیدواری کرد با حضور مدیرکل جدید زندان های استان اتفاقات بهتری در آینده در این حوزه قضایی در زمینه ساماندهی امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان خلخال رقم زده شود .

همچنین رمضان پور همراهی دادگستری شهرستان برای حل مشکل راه مواصلاتی زندان و پیگیری اتصال فاضلاب این زندان به فاضلاب شهری و کسری اعتبارات مورد نیاز را اعلام و بر پیگیری موضوعات مطروحه از مسوولین شهرستانی توسط دادگستری تاکید نمود .  انتهای پیام ./

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با رئیس دادگستری شهرستان خلخال

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با رئیس دادگستری شهرستان خلخال

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*