اخبار کوتاه

کارگاه آموزش مبانی حفاظت اطلاعات در زندان ، برای کارکنان زندان های استان اردبیل برگزار شد

سومین دوره از آموزش مبانی حفاظت اطلاعات در زندان ، ویژه کلیه کارکنان زندان های استان اردبیل با حضور کارکنان جا مانده از دوره های پیشین برگزار شد .

مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان با اعلام این خبر افزود : « این دوره آموزشی سومین مرحله از دوره های آموزش مبانی حفاظت و اطلاعات می باشد که به طور میانگین ۸۰ نفر از کارکنان زندان ها در هر دوره آن شرکت کرده اند. »

به گفته رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل مدرسین این دوره ها در دوره اول مدیر ارشد حفاظت و اطلاعات دادگستری اردبیل بوده و دوره های دوم و سوم نیز توسط سرابی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندان های استان زنجان به عنوان استاد مدعو تدریس شده است.  

رئیس حفاظت اطلاعات زندان های اردبیل افزود: « سیاست ما در حفاظت اطلاعات ، آموزش ، پیشگیری و رصد اطلاعاتی برای جلوگیری از هرگونه خطا و اشتباه است . » وی نگاه پیشگیرانه به مقوله حفاظت اطلاعات را یکی از بهترین شیوه های پیشگیری از بروز تخلف در میان کارکنان دانست و گفت : « برخی اوقات نیرو از سر نا آشنایی با اصول حفاظتی یا جهل به قوانین مرتکب اشتباه می شود که با یک آموزش چند ساعته می شود از اینگونه خطاها پیشگیری نمود. »

گفتنی است که تقریباً همه کارکنان زندان های استان دوره آموزش مبانی حفاظت اطلاعات در زندان را طی نموده اند و به همه شرکت کنندگان در این دوره ها پس از قبولی در آزمون گواهی پایان دوره اعطاء شده است .

کارگاه آموزشی مبانی حفاظت اطلاعات در زندان

کارگاه آموزشی مبانی حفاظت اطلاعات در زندان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*