اخبار کوتاه

کارکنان و سربازان زندان های خلخال و گرمی به اردوی تفریحی و ورزشی یک روزه رفتند

منطقه زیبای گردشگری طبیعی کمر خونی  بخش خوجین از توابع شهرستان خلخال پذیرای سربازان و کارکنان زندان خلخال برای برگزاری اردوی یک روزه بود .

به منظور ارتقاء روحیه خدمتی برای سربازان وظیفه و کارکنان زندان خلخال اردوی یکروزه ورزشی تفریحی در مناطق گردشگری شهرستان خلخال برگزار شد .

حضور در طبیعت ، پیاده روی ، برگزاری نماز جماعت و مسابقه تفریحی ورزشی از مهمترین برنامه های این اردو بود که باعث افزایش نشاط و بالابردن روحیه و توان خدمتی نیروهای شرکت کننده در اردو بود .

اردوی تفریحی و ورزشی سربازان وظیفه زندان خلخال

اردوی تفریحی و ورزشی سربازان وظیفه زندان خلخال

اردوی سربازان و ظیفه زندان گرمی

همچنین بنا به خبر رسیده از زندان گرمی کارکنان یگان حفاظت و سربازان وظیفه این زندان نیز آخر هفته را در طبیعت گذراندند تا با تجدید قوای جسمی و روحی و شادابی و نشاط هفته ای پر انرژی را برای خدمت در زندان آغاز کنند .

گفتنی است که ، اردوی یکروزه پرسنل وظیفه زندان گرمی در منطقه توریستی  داش دیبی این شهرستان برگزار شد. در این اردو سربازان وظیفه با تقسیم به دو گروه به بازی های بومی محلی منطقه خویش پرداختند. 

علاوه بر بازی های بومی محلی در این اردوی یکروزه برنامه های متنوعی ازجمله برگزاری نماز جماعت در اول وقت ، اجرای طرح بصیرت دینی و حلقه صالحین ؛کوهپیمایی و پیاده روی و مسابقات شاد و مفرح اجراء شد که با اعطای مرخصی تشویقی وبسته های فرهنگی به کلیه شرکت کنندگان یک روز بیاد ماندنی بر جای ماند.

اردوی تفریحی و ورزشی سربازان وظیفه زندان گرمی

اردوی تفریحی و ورزشی سربازان وظیفه زندان گرمی

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*