اخبار کوتاه

کارکنان زندان های استان اردبیل دوشادوش مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس مشارکت نمودند

کارکنان بسیجی زندان های استان اردبیل در شهرهای مختلف این استان دوشادوش دیگر مردم روزه دار در محکومیت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی روز جهانی قدس را گرامی داشتند.

در مرکز استان ، فتحی مدیرکل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج زندان های استان در حاشیه راهپیمایی ضمن تقدیر از مشارکت بالای مردمی و حضور بسیجیان زندان های استان در راهپیمایی روز جهانی قدس ، این یادگار امام خمینی (رض) ، حضور در این حماسه را مصداق تولی و تبری دانست و این مشارکت مردمی را لبیک گویی امت به ولی امر مسلمین جهان و ولی فقیه زمان دانست و از آن بعنوان یک حرکت انقلابی یاد کرد.

به گفته مدیرکل زندان های استان با توجه به اهمیت این رویداد بزرگ در کلیه زندان های استان روحانیون و مبلغین در روز جهانی قدس بعد از نماز ظهر و عصر روز جمعه ، طی سخنانی فلسفه نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را بعنوان روز قدس برای مددجویان تبیین نموده و پیرامون نحوه تشکیل رژیم غاصب و اشغالگر صهونیستی و نقشه آنها برای تضعیف مسلمانان منطقه سخنرانی نمودند.

گفتنی است در این سخنرانی ها خطبا با اشاره به دلایل مخالفت جمهوری اسلامی ایران با این رژیم کودک کش و غاصب به تشریح جنایات این رژیم و نسل کشی آنها در طی سال های اشغال فلسطین مظلوم پرداختند.

 

حضور کارکنان زندان های استان در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور کارکنان زندان های استان در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور کارکنان زندان های استان در راهپیمایی روز جهانی قدس

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*