اخبار کوتاه

پیام تبریک مدیرکل زندان های استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار

نون و القلم و ما یسطرون

قسم به خدای قلم ، قسم به حرف حرفِ کلماتی که برای رضای خدا نگاشته میشود  که قلم مبارک است و نگارنده اخباری که برای مردم و در راه رضای خدا قلم میزند ؛ همواره در فلاح و خیر العمل است .

خبرنگاران فرهیخته و اصحاب محترم قلم

۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی که به حق روز خبرنگار نام گرفته است را گرامی داشته و به تک تک خبرنگاران محترم استان دارالارشاد اردبیل  این روز را تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

آرزوی قلبی بنده و همکارانم در سنگر اصلاح و تربیت این است که همواره در سایه قسم خداوند به قلم ، برای رضای الله و خلق بنگارید و روشنگر افکار مردم باشید.

در روزگاری که بوق های تبلیغاتی غرب و صهیونیسم و نوکران منطقه ای آنها با دلار های گاو شیر ده نفتی هر چه میتوانند ، علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت همیشه صبورش می تازند . نقش اصحاب رسانه بعنوان سربازان جنگ نرم ، در رکاب ولایت وفقیه بیش از پیش باید پر رنگ و  هنرمندانه تر باشد.

از سویی در مسیر تلاش برای حسین وار زیستن ، هستند کسانی که از قطار انقلاب پیاده شده و فقط منافع شخصی خویش را در قالب خدمتگذار جستجو می کنند . اینجاست که قلم های آزاد و خبرنگاران دلیر ، عرصه فعالیت های ددمنشانه را بر آنها تنگ میکنند و کوس رسوایی آنها را می زنند. قلم شما پویا ، راهتان در مسیر الی الله و زندگیتان پر از انوار الهی باد . برایتان از درگاه خداوند منان نیک روزی و ثبات در صراط مستقیم را آرزو میکنم . ان شا الله .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*