اخبار کوتاه

همزمان با دهه کرامت ، بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت اردبیل با بیرق ملکوتی بارگاه رضوی عطر آگین شد

خادمین حرم مطهر رضوی و حاملین پرچم شریف و مقدس بارگاه امام رضا ع در قالب کاروان مردمی « زیر سایه خورشید »  با حضور در کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل ، زمینه تبرک و تیمن کارکنان ، مددجویان و سربازان این زندان را فراهم آوردند .

در ایام دهه کرامت ، استان اردبیل به مانند سایر استانهای کشور ، افتخار میزبانی عزیزانی را داشت که در گرانمایه ای را از سرزمین خراسان رضوی به ارمغان آورده بودند تا دلهای عاشقان را به نور آن جلا دهند .

امسال نیز به مانند سالهای گذشته ، زندانیان ، چشم انتظار کاروان خادمین حرم ثامن الحجج ع بودند تا مشام جان را به عطر پرچم بارگاه امام رضا ع معطر کرده و غبار راه مسافران را توتیای چشمان خود کنند .

با ورود پرچم حرم متبرک رضوی ، فضای معنوی و ملکوتی در بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت اردبیل حاکم شد و زندانیان با چشمانی اشک بار در حالی که زیر لب صلوات خاصه امام رضا ع را زمزمه می کردند به استقبال آن شتافتند .

پرچم حرم آقا امام رضا ع ، دقایق زیادی دست به دست می گشت و زیارت کنندگان راز دل خود را خاضعانه با امام خود در میان می گذاشتند . لحظات ناب سرشار از معنویت ، دل هر بیننده ای را به سوی خراسان رضوی به پرواز درمی آورد .

پس از تبرک بیرق حرم امام رضا ع ،  مددجویان و سربازان کانون و بازداشتگاه اردبیل ، همگی رو به سوی حرم نورانی آن امام همام ایستادند و دسته جمعی قسمتهایی از زیارت امام رضا ع را قرائت کردند .

 

حضور پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) در بازداشتگاه مرکزی اردبیل

حضور پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) در بازداشتگاه مرکزی اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*