اخبار کوتاه

همزمان با دهه کرامت ، بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت اردبیل با بیرق ملکوتی بارگاه رضوی عطر آگین شد

خادمین حرم مطهر رضوی و حاملین پرچم شریف و مقدس بارگاه امام رضا ع در قالب کاروان مردمی « زیر سایه خورشید »  با حضور در کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل ، زمینه تبرک و تیمن کارکنان ، مددجویان و سربازان این زندان را فراهم آوردند .

در ایام دهه کرامت ، استان اردبیل به مانند سایر استانهای کشور ، افتخار میزبانی عزیزانی را داشت که در گرانمایه ای را از سرزمین خراسان رضوی به ارمغان آورده بودند تا دلهای عاشقان را به نور آن جلا دهند .

امسال نیز به مانند سالهای گذشته ، زندانیان ، چشم انتظار کاروان خادمین حرم ثامن الحجج ع بودند تا مشام جان را به عطر پرچم بارگاه امام رضا ع معطر کرده و غبار راه مسافران را توتیای چشمان خود کنند .

با ورود پرچم حرم متبرک رضوی ، فضای معنوی و ملکوتی در بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت اردبیل حاکم شد و زندانیان با چشمانی اشک بار در حالی که زیر لب صلوات خاصه امام رضا ع را زمزمه می کردند به استقبال آن شتافتند .

پرچم حرم آقا امام رضا ع ، دقایق زیادی دست به دست می گشت و زیارت کنندگان راز دل خود را خاضعانه با امام خود در میان می گذاشتند . لحظات ناب سرشار از معنویت ، دل هر بیننده ای را به سوی خراسان رضوی به پرواز درمی آورد .

پس از تبرک بیرق حرم امام رضا ع ،  مددجویان و سربازان کانون و بازداشتگاه اردبیل ، همگی رو به سوی حرم نورانی آن امام همام ایستادند و دسته جمعی قسمتهایی از زیارت امام رضا ع را قرائت کردند .

 

حضور پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) در بازداشتگاه مرکزی اردبیل

حضور پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) در بازداشتگاه مرکزی اردبیل

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*