اخبار کوتاه

در آستانه عید نوروز انجام می شود : بازدید مدیران کل زندان ها و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل از منازل مددجویان بی بضاعت

در آستانه میلاد با برکت حضرت علی (ع) و عید نوروز مدیرکل زندان های استان اردبیل به همراه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) و مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز استان با حضور در منازل تعدادی از خانواده های زندانیان بی بضاعت ضمن بررسی وضعیت معیشت و مشکلات آنها عیدانه در قالب سبد کالا و کارت هدیه به این خانواده ها اهدا نمودند.

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل به همراه دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و قائمیان مدیرعامل انجمن حمایت اردبیل که از منازل تعدادی از زندانیان بی بضاعت بازدید می نمودند بر شناسایی خانواده های آسیب پذیر و لزوم رسیدگی مادی و معنوی به این خانواده ها تاکید نمودند.

فتحی در این بازدید از همت عالی کمیته امداد امام خمینی (ره) در همراهی اداره کل زندان ها برای حل پاره ای از مشکلات خانواده های زندانیان تقدیر نمود و فعالیت های انجمن حمایت زندانیان اردبیل در راستای رسیدگی به معیشت و آموزش خانواده های زندانیان را در سال ۱۳۹۷ قابل توجه و تقدیر دانست.

دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام آمادگی این نهاد در جهت تلاش برای حل مشکلات خانواده های زندانیان گفت : « کمیته امداد امام (ره) خدمت به محرومان را نعمت عظیم می داند و آمادگی خود را برای ارایه خدمات به تمام خانواده های زندانیان اعلام می نماید . » دشتی در ادامه با اشاره به تلاش کمیته امداد برای ایجاد مشاغل خانگی درآمد زا برای مددجویان خویش افزود : « بهترین راه کمک به خانواده های زندانیان این است که کمک کنیم تا شاغل شوند و بتوانند خودشان احتیاجات مالی خویش را تامین کنند . »

قائمیان مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان اردبیل نیز از توزیع سبد کالا و کارت هدیه بین خانواده های زندانیان تحت پوشش انجمن در آستانه عید نوروز خبر داد .    

اهدای کارت هدیه به خانواده مددجویان بی بضاعت با حضور مدیرکل زندان های استان

اهدای کارت هدیه به خانواده مددجویان بی بضاعت با حضور مدیرکل زندان های استان

حضور در منزل مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنها با حضور مدیران کل زندان ها و کمیته امداد امام خمینی (ره )

حضور در منزل مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنها با حضور مدیران کل زندان ها و کمیته امداد امام خمینی (ره )

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*