اخبار کوتاه

معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندان های استان اردبیل به صورت سر زده از زندان مشگین شهر بازدید نمود

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان اردبیل بصورت سرزده از زندان مشگین شهر بازدید نمود . در این بازدید که رئیس اداره حفاظت و اطلاعات و رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات زندان های استان وی را همراهی میکردند ، از کلیه اماکن و بندهای زندان بازدید بعمل آمد .

 بازدیدکنندگان سپس با حضور در بندهای اقامتی و بازداشتگاه عمومی این زندان با مددجویان دیدار و ضمن استماع مشکلات آنان دستورات لازم را برای پیگیری مسائل مددجویان به مسئولین زندان ابلاغ نمودند.

دیدار از اماکن  و فعالیت های فرهنگی ، آشپزخانه و پروژه های عمرانی زندان از دیگر بخش های این بازدید بود . در پایان این بازدید که چندین ساعت به طول انجامید جلسه جمع بندی با حضور حسینی معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندان های اردبیل و روسای ادارات حفاظت و اطلاعات و بازرسی اداره کل و همچنین خسروی ، سرپرست زندان مشگین شهر و مسئولین واحدهای زندان در محل اتاق ویدئوکنفرانس زندان ترتیب یافت .

 در این جلسه حسینی ضمن تقدیر از فعالیت های انجام یافته در حوزه زندان و زندانیان بر افزایش خدمات زندانبانی به خانواده های زندانیان از طریق انجمن حمایت زندانیان و پیگیری این موضوع از طریق سرپرست زندان مشگین شهر تاکید نمود و گفت : « نباید خانواده های زندانیان به حال خویش رها شوند و بلکه باید مسوولین زندان در این زمینه برای مسوولین حمایتی شهرستان و انجمن حمایت ایجاد حساسیت کنند . » ایشان با تاکید بر استمرار بازدید از خانواده های مددجویانی که دچار مسائل و مشکلات حاد هستند خواستار انعکاس اینگونه موارد به ستاد اداره کل شد.

وی همچنین در زمینه ارتقاء فعالیت های حقوق شهروندی در زندان نیز توصیه های نمود و گفت : « هر آنچه انجام می دهیم در جهت اصلاح و تربیت است و این رسالت خطیری است که رعایت حقوق شهروندی نیز در دل آن نهفته است . رعایت حقوق شهروندی زندانیان ، سربازان وظیفه و کارکنان ، اصلی است که می توان از آن بعنوان پیش نیاز اصلاح و تربیت نام برد . »

 

بازدید معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های اردبیل از زندان مشگین شهر

بازدید معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های اردبیل از زندان مشگین شهر

بازدید روسای حفاظت اطلاعات و بازرسی اداره کل در معیت معاون سلامت ، اصلاح و تربیت از زندان مشگین شهر

بازدید روسای حفاظت اطلاعات و بازرسی اداره کل در معیت معاون سلامت ، اصلاح و تربیت از زندان مشگین شهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*