اخبار کوتاه

مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های استان اردبیل به میزبانی مشگین شهر برگزار شد

مسابقات استانی فوتسال سربازان وظیفه زندان های اردبیل

مسابقات استانی فوتسال سربازان وظیفه زندان های اردبیل

‏ با شناسایی نفرات برتر، مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های استان اردبیل در مشگین شهر به کار خود پایان داد.

به گزارش روایط عمومی زندان مشگین شهر مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های استان اردبیل در سه رشته فوتسال ، تنیس روی میز و دومیدانی به میزبانی زندان مشگین شهر و در سالن الزهرا این شهرستان برگزار شد.

در پایان این مسابقات که با شرکت پنجاه نفر از سربازان وظیفه زندان های استان برگزار شده بود ، در رشته فوتسال ، تیم زندان مرکزی اردبیل به مقام نخست دست یافت و تیم مشترک کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل در رتبه دوم ایستاد . همچنین در رشته تنیس روی میز ، سرباز وظیفه علی زرین کلاه از زندان مرکزی اردبیل مقام اول را به دست آورد و سرباز وظیفه حامد قوسی از زندان مشگین شهر نائب قهرمان شد. در رشته دومیدانی نیز سرباز وظیفه حمید عالی زاده از زندان مرکزی اردبیل اول شد و فریبرز پناهی از زندان مشگین شهر و میلاد یزدانی از بازداشتگاه پارس آباد به ترتیب مقام های دوم و سوم مسابقات را به دست آوردند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات ، عبدی ، معاون اداری مالی زندان های استان اردبیل طی سخنانی در جمع شرکت کنندگان در این مسابقات ، با بیان اینکه ورزش و تربیت بدنی بخش مهمی از برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندان ها می باشد گفت: « همه ساله بر اساس تقویم سازمانی در سه بخش کارکنان ، سربازان و مددجویان مسابقات ورزشی را برنامه ریزی  و برگراز میکنیم که امسال نیز میزبانی مسابقات سربازان وظیفه زندان های استان به زندان مشگین شهر محول شده بود که به شکل بسیار مطلوبی برگزار شد. »

وی اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی را برای سربازان وظیفه امری ضروری دانست و افزود : « سپری کردن دوران خدمت وظیفه عمومی در زندانها به جهت فضای محدود و کار سخت زندان ، از نظر روحی  و روانی میتواند سربازان را تحت تاثیر قراردهد . البته با برنامه ریزی درست و ایجاد فضای بانشاط در بین سربازان با اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی  و اردوهای تفریحی میتوان این فضای سنگین را تلطیف نمود. خوشبختانه این برنامه ریزی و اجرای مناسب در زندان های استان وجود دارد. »  

عبدی از سربازان وظیفه خواست فرصت طلایی دوران خدمت سربازی را برای از بین بردن نقاط ضعف و آماده کردن خویش برای گرفتن مسوولیت های مهم اجتماعی و خانوادگی مغتنم بشمرند . معاون اداری مالی زندان های استان نزدیکی و انس بیشتر با پروردگار و شرکت فعالانه در برنامه های تربیتی زندان ها را یادگاری خوب از دوران خدمت مقدس سربازی دانست .

معاون اداری مالی زندانهای اردبیل در پایان از زحمات رئیس و کارکنان زندان مشگین شهر در میزبانی خوب  و اجرای مناسب مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های استان تقدیر و تشکر نمود.

مسابقات استانی تنیس روی میز سربازان وظیفه زندان های اردبیل

مسابقات استانی تنیس روی میز سربازان وظیفه زندان های اردبیل

مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های اردبیل

مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های اردبیل

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*