اخبار کوتاه

مراسم جشن گلریزان با حضور گسترده مسئولان و خیرین شهرستان مشگین شهر برگزار شد

جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در شهرستان مشگین شهر با حضور مردم خیر برگزار شد. در این مراسم که با حضور گسترده مسوولین و خیرین در محل تالار پل معلق این شهرستان برگزار گردید ، فتحی ، مدیرکل زندان های استان اردبیل طی سخنانی با اشاره به مشکلات خانواده های زندانیان جرائم غیرعمدی گفت : سرپرست بسیاری از این خانواده ها به خاطر اندک مبلغی در زندان ها به سر می برند و به تبع آن مشکلات زیادی برای خانواده آنها بخاطر نبود سرپرست بوجود می آید و این خانواده ها در معرض انواع آسیب های اجتماعی قرار می گیرند.

وی اظهار امیدواری کردکه امسال نیز همانند سال های گذشته با همت خیّرین ، شاهد آزادی تعداد کثیری از این زندانیان باشیم . فتحی آزادی زندانیان جرایم مالی غیر عمد از زندان را  نه تنها آزادی یک زندانی از بند بلکه رهایی یک خانواده از مشکلات و آسیب های اجتماعی برشمرد.  

سخنران دیگر این مراسم صمدی ، فرماندار شهرستان مشگین شهر بود که خواستار حمایت همگانی از از زندانیان جرائم غیرعمد شد. وی اطلاع رسانی از وضعیت زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده های آنها به جامعه را ضروری توصیف نمود و افزود: « نقش رسانه ها در این بین انکارناپذیر است و رسانه ها و اصحاب مطبوعات میتوانند در اطلاع رسانی بیشتر به مردم جهت استقبال هرچه بیشتر از این برنامه تاثیرگذار باشند.

در این مراسم مبالغی جهت کمک به آزادسازی تعدادی از زندانیان نیازمند مالی جمع آوری شد.

جشن گلریزان شهرستان مشگین شهر

جشن گلریزان شهرستان مشگین شهر

جشن گلریزان شهرستان مشگین شهر

جشن گلریزان شهرستان مشگین شهر

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*