اخبار کوتاه

مراسم افطاری و جلسه پرسش و پاسخ سربازان زندان مرکزی اردبیل با مدیرکل زندان های استان

مدیرکل زندان های استان اردبیل با حضور در جمع سربازان زندان مرکزی اردبیل ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با آنها به مشکلات ایشان رسیدگی نمود و به سوالاتشان پاسخ داد.  

جلسه دیدار و پرسش و پاسخ سربازان وظیفه زندان اردبیل با مدیرکل زندان های استان که از دو ساعت مانده به اذان مغرب شروع شده بود با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و ضیافت افطاری به پایان رسید.

در این مراسم که اکثریت سربازان زندان اردبیل در آن حضور داشتند پس از سخنرانی کوتاه مدیرکل زندان های استان، سربازان به طرح سوالات خود در زمینه خدمتی پرداختند.

فتحی مدیرکل زندان های استان در صحبت های خود ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، به تاثیر شگرف ماه مبارک رمضان در خودسازی انسان اشاره کرد و گفت: « با بهره گیری از تحمل و صبر در ماه مبارک رمضان می شود انتظار داشت که در سختی های بزرگ زندگی نیز صبور بوده و شکیبا باشیم. »

فتحی با اشاره به زحمات سربازان در زندان ها افزود: « در زندان های سراسر کشور سربازان نقش مهمی را در برقراری امنیت ایفا می کنند. حفاظت فیزیکی زندان ها و اعزام و بدرقه زندانیان از کارهای مهمی است که سربازان وظیفه با نظارت فرماندهان یگان حفاظت و همراهی نیروهای یگان بر عهده دارند. »

وی در ادامه از جوانی بعنوان بهترین و پرنشاط ترین سنین عمر انسان یاد نموده و سربازان را به احترام به پدر و مادر ، اطاعت و بندگی از فرامین الهی و پیروی از سیره حضرات معصومین (ع) و مطالعه در این باب دعوت نمود . مدیرکل زندان های استان در این جلسه از مسوولین امر خواست تا نسبت به رفاهیات سربازان وظیفه زندان های استان حساس باشند و به صورت مستمر روسای زندان ها و فرماندهان یگان در جمع آنها حضور یافته و حرف های سربازان را بشنوند.

سپس تعدادی از سربازان به طرح سوالات خودت از مدیرکل زندان های استان پرداختند. مدیر کل زندان های استان ضمن پاسخگویی به سوالات نیروهای وظیفه زندان اردبیل دستوراتی در جهت رفع مشکلات آنها صادر نمود.  در پایان این جلسه، حاضرین پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به جماعت در کنار همدیگر روزه خویش را افطار نمودند.  

 

 

مراسم افطاری و جلسه پرسش و پاسخ سربازان وظیفه زندان اردبیل با حضور مدیرکل زندان های استان

مراسم افطاری و جلسه پرسش و پاسخ سربازان وظیفه زندان اردبیل با حضور مدیرکل زندان های استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*