اخبار کوتاه

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل: در پوشش حمایتی از خانواده های زندانیان قائل به محدودیت و سهمیه نیستیم

سخنرانی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در همایش مدیران عامل انجمن های حمایت زندانیان استان اردبیل

سخنرانی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در همایش مدیران عامل انجمن های حمایت زندانیان استان اردبیل

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل در جمع مدیران عامل انجمن های حمایت زندانیان و روسای زندانهای استان از آمادگی این نهاد برای تعامل صددرصدی در راستای حل مشکلات خانوادهای زندانیان خبر داد.

دشتی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل با اشاره به عدم تقسیم بندی در حمایت از اقشار ضعیف گفت: « هر جا ما احساس کنیم که فردی واقعا مستحق است و در نیازهای اولیه دچار مشکل شده است وظیفه قانونی و شرعی ما می باشد که از او حمایت کنیم. » وی قشر محروم و مستضعف جامعه را صاحبان اصلی انقلاب و نظام دانست و افزود: « هرجا نیاز بوده اینها در صف اول حمایت از نظام و اسلام ایستاده اند. تکریم و کمک به این اقشار بالاتر از وظیفه است .»

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل در مورد حمایت این نهاد از خانواده های زندانیان گفت : « ما با اینکه سرپرست خانواده چه جرمی مرتکب شده کاری نداریم . همین که انجمن حمایت زندانیان خانواده ای را به ما معرفی میکند و محرز میشود که نیاز به اقدامات حمایتی دارد تحت پوشش قرار می دهیم . هر جا در هر شهرستانی احساس شد که این تعامل کم رنگ است لطفا موضوع را به شخص اینجانب منتقل کنید . دیدگاه ما این است که روسای شاخه های ما در شهرستانها مددکاران انجمن های حمایت هستند.»

وی همچنین به اشاره به انعقاد تفاهم  نامه همکاری حمایتی مشترک بین سازمان زندانها و کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح کشوری از آمادگی این نهاد برای توانمند سازی خانواده های زندانیان و همچنین تامین هزینه مشاغل خانگی ، تامین مسکن و درمان این خانواده ها خبر داد.

گفتنی است که از ابتدای سال تا کنون کلیه معرفی شدگان از سوی انجمن های حمایت زندانیان به کمیته امداد امام خمینی (ره) زیر پوشش حمایتی این نهاد قرار گرفته اند . 

دشتی مدیر کل کمیته امداد و فتحی مدیرکل زندانهای استان

دشتی مدیر کل کمیته امداد و فتحی مدیرکل زندانهای استان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*