اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان اردبیل : نشست های معرفتی حلقه های صالحین ریشه در انقلاب و دفاع مقدس دارد

نشست بصیرتی حلقه های صالحین ادارات کل استان اردبیل به میزبانی اداره کل زندانها

نشست بصیرتی حلقه های صالحین ادارات کل استان اردبیل به میزبانی اداره کل زندانها

 نشست معرفتی و بصیرتی حلقه صالحین پایگاه های مقاومت بسیج ادارات کل استان اردبیل به میزبانی اداره کل زندانهای استان اردبیل برگزار شد .

در این نشست که تعدادی از مدرسین حلقه های صالحین از دستگاههای اجرایی مختلف استان حضور داشتند فتحی مدیر کل زندانها و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج زندانهای استان اردبیل با بازخوانی بخش هایی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری گفت: « در مسیر سیاسی انقلاب، ما فردی را بعنوان راهنما و افروزنده چراغ هدایت و سکان دار کشتی انقلاب داریم که دوست و دشمن به بصیرت و درایت و کفایت سیاسی او اذعان می کند. فرمایشات گهر بار رهبر معظم انقلاب اگر بعنوان فصل الخطاب همه مسئولین قرار گیرد بی شک در کمترین زمان به بزرگترین دست آوردها در تمامی حوزه ها دست خواهیم یافت . باید ولایت مدار بودن را با عمل و در مرحله خدمت به مردم به اثبات برسانیم . »

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج موسی ابن جعفر (ع) اداره کل زندانهای استان اردبیل از حلقه های صالحین بعنوان نشست های معرفت افزا یاد نموده و افزود:« مطالب این حلقه ها باید تا بطن خانواده های ما رسوخ پیدا کند . حلقه های صالحین سلسه مباحث سیاسی و عقیدتی است که در جهت تحکیم بنیان های فکری نسل آینده باید به شکل صحیح آن ترویج یابد. »

 وی از مربیان حلقه ها خواست تا در جهت بصیرت افزایی اعضای حلقه های صالحین پاسخ متقن و مستدل به شبهات سیاسی و مذهبی را در جلسات خویش مطرح نمایند. فتحی از جنگ نرم دشمن بعنوان خطرناک ترین جنگ ها نام برد که امروزه در فضای مجازی اندیشه های جوانان را نشانه گرفته است و گفت : « حلقه های صالحین ریشه در تاریخ بسیج و دفاع مقدس دارد و ما می بینیم که هر جا نسبت به توطئه های دشمن برای مردم شفاف سازی و معرفت افزایی شده آنجا تحرکات نرم و سخت دشمن نقشه بر آب شده است. »

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*