اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان اردبیل: ارائه خدمات بهتر به خانواده زندانیان پارس آبادی در گرو ایجاد در آمد پایدار برای انجمن حمایت است

انجمن حمایت زندانیان پارس آباد

انجمن حمایت زندانیان پارس آباد

مدیر کل زندانهای استان اردبیل در بازدید از انجمن حمایت زندانیان شهرستان پارس آباد بر ایجاد درآمد پایدار و استفاده از ظرفیت مشاوران اقتصادی ، بخش خصوصی ، مدیران دستگاههای اجرایی و قضایی شهرستان برای ارائه خدمات بهتر به خانواده های زندانیان تاکید کرد.

فتحی مدیر کل زندانهای استان با حضور در محل انجمن حمایت زندانیان شهرستان پارس آباد ضمن دیدار با مدیر عامل انجمن در جریان نحوه ارائه خدمات به خانواده های زندانیان قرار گرفت .

مدیر کل زندانهای استان از انجمن حمایت زندانیان بعنوان پناهگاه و محل رجوع خانواده هایی نام برد که پناهگاه و ملجائی ندارند. وی با اشاره به لزوم احصاء مشکلات خانواده های زندانیان از سوی انجمن های حمایت گفت : «  لازم است دست انر کاران انجمن حمایت با مطالعه افراد تحت پوشش خود ببینند محل های آسیب کجاست و این خانواده ها در چه حوزه هایی آسیب پذیری بیشتری دارند و نسبت به رفع این مشکلات اقدام عاجل کنند. بسیاری از خانواده ها توان پرداخت اجاره بهاء را ندارند ، برخی فرزندانشان به دلیل مشکلات مالی بوجود آمده از زندانی شدن سرپرست خانواده در حال ترک تحصیل هستندو برخی دارای فرزند بیمار می باشند برخی دچار آسیب های حاشیه نشینی شده اند و استعدادهایشان بجای اینکه در نکات مثبت صرف شود به صورت نا خودآگاه یا بعضاً خود آگاه صرف بزه های جدید می شود. همه اینها راه کار دارد .»

فتحی ارتباط تنگانگ مدیر عامل انمن حمایت زندانیان با نهادهای مدنی جامعه ، مسئولان ، فعالان بخش خصوصی و کار آفرینان را لازمه اداره این مجوعه مهم و خدمت رسانی بهتر به زندانیان دانست و افزود: « دانشگاهها ، بازاریان ، خیرین ، مسئولان قضایی و اجرایی و عموم آحاد جامعه باید با فعالیت ها و رسالت خطیر انجمن حمایت آشنا شوند و اطلاع رسانی درست و شفاف از نحوه ارائه خدمات باعث ذب امکانات و خدمت رسانی بهتر به خانواده های بزه دیده خواهد شد. »

گفتنی است در این دیدار حیدری گزارشی از خدمات ارائه شده در طول سالجاری به خانواده های زندانیان تحت پوشش و برنامه های آتی برای ماه های باقی مانده از سالجاری ارائه نمود.

بازدید مدیر کل زندانهای استان از انجمن حمایت زندانیان پارس آباد

بازدید مدیر کل زندانهای استان از انجمن حمایت زندانیان پارس آباد

  

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*