اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای استان اردبیل : انقلاب اسلامی به مستضعفان وجه و کرامت بخشید / دهه پیروزی انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین شعائر ملی و مذهبی ما می باشد

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شورای پایگاه مقاومت بسیج و ستاد بزرگداشت دهه فجر اداره کل زندانهای استان اردبیل تشکیل جلسه داد و برنامه های زندانهای استان در سه حوزه کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان برای هر چه با عظمت تر برگزار شدن مراسم ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در این جلسه که با حضور اعضای شورای پایگاه و شورای اداری اداره کل زندانهای استان به ریاست فتحی مدیرکل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی ابن جعفر (ع ) زندانهای استان تشکیل شده بود؛ فعالیت های ستاد بزرگداشت دهه فجر زندانهای استان در محور های فرهنگی، هنری، ورزشی، خدمات اجتماعی و مددکاری، بازدید ها ، دیدارها و فضا سازی و تبلیغات و تزئینات محیطی بررسی و  تصمیماتی اتخاذ گردید.

فتحی مدیر کل زندانهای استان در این جلسه با تاکید بر مردمی برگزار شدن مراسم دهه فجر گفت: « با توجه به شیطنت های دشمنان جمهوری اسلامی در روزهای اخیر، امسال باید حضور در این مراسم ها و راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به سالهای گذشته  پر شور باشد. باید با بهره گیری از توان همه آحاد جامعه هدف و مشارکت بخشی همگانی، برنامه هایی در جهت تبیین اهداف و دست آوردهای انقلاب اسلامی و اندیشه های ناب حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) با بهترین و هنرمندانه ترین شیوه ها به معرض اجراء بگذاریم.»

وی افزود: « ما امنیت، استقلال و آزادی را مدیون امام و شهدای انقلاب هستیم. باید برای نسل جدید چهره واقعی رژیم منحوس پهلوی و علل دشمنیهای شیطان بزرگ آمریکا با ملت ایران بازگویی شود. »

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندانهای استان اردبیل با اشاره به هرچه شاد تر برگزار شدن برنامه های ایام الله دهه فجر افزود: « استفاده هنرمندانه از فرصت مغتنم دهه فجر میتواند فضایی مناسب برای ترویج اندیشه ناب بسیج باشد، زیرا اگر فرهنگ بسیج در بطن جامعه نهادینه شود ما شاهد مشکلات اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی نخواهیم بود. »

گفتنی است در این جلسه بر برگزاری جشن انقلاب با استفاده از ظرفیت مددجویان هنرمند و همچنین گروههای هنری حرفه ای سطح استان، دیدار با خانواده های معظم شهداء انقلاب اسلامی، خدمت رسانی هر چه بیشتر به خانواده های مددجویان، برگزاری مسابقات فرهنگی ، ورزشی ، هنری و همچنین دیدار با خانواده های مددجویان بی بضاعت و رسیدگی به مشکلات معیشتی آنها تاکید شد.

همچنین دیدارهای فوق العاده با خانواده های زندانیان، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با مددجویان ، اعطاء ملاقات های حضوری به زندانیان ، تولید محتواهایی برای تبیین اندیشه های انقلابی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و پخش آنها در سالنهای ملاقات و سیمای زندان از دیگر برنامه های مورد تاکید برای اجراء در این ایام بود.

جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندانهای استان اردبیل

جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندانهای استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*