اخبار کوتاه

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با زندانیان محکوم مالی و مهریه اردبیلی دیدار کرد

در راستای سیاست کاهش جمعیت  کیفری زندان ها ، محبوبی مدیر نماندگی ستاد دیه در استان اردبیل با حضور در مجتمع حرفه آموزی وکاردرمانی ، با مهدیزاده رئیس مجتمع پیرامون آمادگی ستاد دیه استان برای تسریع در معرفی و رسیدگی به پرونده زندانیان واجد شرایط به ستاد دیه استان گفتگو نمود .

رئیس مجتمع با اشاره به حضور زندانیان محکوم مالی و مهریه در بخش اشتغال این مجتمع از پیگیری های مسوولانه مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تقدیر نمود و خواستار دیدار حضوری مدیر نمایندگی ستاد دیه با مددجویان محکوم مالی و پاسخگویی به سوالات آنها شد . در ادامه محبوبی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان به منظور رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات زندانیان مالی در زمینه ستاد دیه ، با ۶۰ تن از زندانیان محکوم مالی و مهریه دیدار و به سوالات آنها پاسخ داد . محبوبی در این دیدار از زندانیان خواست تا ستاد دیه را با حرکت و تکاپو برای کسب رضایت بخشی از دیون از شکات یا تهیه آورده اولیه از طریق بستگان و خویشاوندان یاری نمایند .

به گفته رئیس مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی حضور مدیر نمایندگی ستاد دیه در این مجتمع باعث تحرک بیشتر در پرونده های مددجویان و تحرک زندانیان برای حل و فصل مشکلات خویش با شکات می گردد . انتهای پیام . /

دیدار مدیرنمایندگی ستاد دیه استان اردبیل با زندانیان محکوم مالی و مهریه اردبیل

دیدار مدیرنمایندگی ستاد دیه استان با زندانیان محکوم مالی و مهریه اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*