اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : کانون اصلاح و تربیت به مانند یک مدرسه شبانه روزی است

مدیرکل زندان های استان اردبیل برای دیدار با مددجویان کانون اصلاح و تربیت از این مرکز بازدید نمود . حسینی در بازدید غیر مترقبه از این مرکز به صورت چهره به چهره با تک تک مددجویان کانون دیدار و برای حل مشکلات مددجویان دستورات لازم را صادر نمود .

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل در دیدار با مددجویان کانون اصلاح و تربیت ، از آنها خواست تا کانون را مانند یک مدرسه شبانه روزی تصور کرده و سعی نمایند تا ایامی را که در کانون هستند با مطالعه کتاب ، انس با قرآن و اهل بیت (ع) ، شرکت در کلاس های حرفه آموزی و سایر برنامه های فرهنگی و تربیت به صورتی مفید سپری نمایند .

حسینی در ادامه از مسوولین کانون نیز خواست تا با برنامه ریزی منسجم تر کاری کنند که بچه های کانون اصلاح و تربیت حس مدرسه و فضای درس و مشق و بازی و تفریح سالم و مسئولیت پذیری و زندگی جمعی را داشته باشند . وی گفت : « اینجا زندان نیست ، مرکزی است که باید تمام تلاش خودمان را بکنیم تا با استفاده ازشیوه های نوین تربیتی و دانش و مهارت روان شناسی اسلامی کاری کنیم که این نوجوانان بازگشت سالم به اجتماع داشته باشند و دوباره پس از آزادی متوجه بزه و بزهکاری نشوند . »

مدیرکل زندان های استان در ادامه جلب همکاری ادارات فرهنگی ذیربط و مشارکت دهی سازمان ها و نهادهای مسوول را مهم برشمرد و از مسوولان کانون خواست تا هیچ یک از مددجویان این مرکز بخاطر تحمل دوران قانونی حبس از ادامه تحصیل  باز نمانند. انتهای پیام ./   

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل 

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*