اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : مسوولین از ظرفیت ایام سوگواری سید الشهداء برای تولید گفتمان عاشورایی در بین مددجویان استفاده کنند

جلسه امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز اداره کل زندان های استان با حضور مدیرکل زندان ها و اعضای جلسه و روسای زندان ها برگزار شد .

دراین جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل و اجرای دستور العمل برنامه های محرم الحرام، بویژه فرهنگ سازی و ترویج نماز اول وقت  در بین زندانیان ، کارکنان و سربازان تاکید شد .

همچنین مدیرکل زندان های استان در جمع بندی جلسه ضمن تشکر از زحمات مروجان نماز و احیا کنندگان فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر گفت: « با کمبود امکانات و نیروی انسانی خصوصاً در حوزه فرهنگی و تربیتی خوشبختانه کارهای خیلی مهم و تاثیر گذاری انجام شده است که جای سپاس گذاری و تقدیر دارد . »

فتحی در ادامه با اشاره به لزوم نشر فرهنگ عاشورا افزود : « امر به معروف و نهی از منکر مانند کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا باید در تمام ایام سال در زندگی جاری و ساری باشد . » وی با تاکید بر گفتمان سازی فرهنگ عاشورا در بین گروههای هدف گفت : « باید نکات فرهنگی ، اخلاقی ، اجتماعی و سیاسی عاشورا را در زندگی و کار خود وارد کنیم . برای این امر ما گروه های هدفی داریم که میتوانیم با گفتمان سازی در بین آنها جلوه هایی چون صبر ، امر به معروف و نهی از منکر ، نماز ، توحید ، ولایت پذیری ، ساده زیستی ، وفا داری ، استقامت در مصیبت و بسیار نکات دیگر را با حضور کارشناسان  خبره این امر ترویج دهیم . »

استفاده از منابع برون تشکیلاتی ، مستند سازی برنامه ها و سرگشی و رسیدگی مستمر به خانواده های مددجویان ، جهت دهی به احسانات و نذورات از دیگر تاکیدات مدیرکل زندان های استان اردبیل در این جلسه بود .   

جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر اداره کل زندانهای استان اردبیل

جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر اداره کل زندانهای استان اردبیل

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*