اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : مسوولیت ها بهترین فرصت برای خدمت به مردم و جلب رضایت الهی است

در جلسه شورای اداری اداره کل زندان های استان اردبیل که به ریاست مدیرکل زندان های استان برگزار شده بود از زحمات رئیس اداره قضایی زندان های استان اردبیل تقدیر شد .

فتحی با اشاره به اینکه مقرر شده است واثقی رئیس اداره قضایی زندان های استان جهت ادامه خدمت به ستاد سازمان منتقل شود برای ایشان آرزوی توفیق نمود و از زحمات وی در طول دوران خدمت در این استان تقدیر نمود.

مدیرکل زندان های استان اردبیل از مسوولیت ها بعنوان فرصت خدمت به مردم یاد کرد و گفت : « مسوولیت ها امانتی  سنگین هستند که به ما سپرده شده اند. هرکس در خدمت به مردم کوتاهی کند دچار خسران شده است . » وی در ادامه با اشاره به نیاز مملکت به کار و تلاش جهادی افزود : « اگر دنبال پیشرفت کشور هستیم هر فرد باید از خودش شروع کند . باید با جان و دل وظایفی را که به عهده دارد به سرمنزل مقصود برساند . باید از خود بپرسیم برای مردم چه کرده ایم . انسان های مسوولیت پذیر از کار کردن برای حل مشکلات مردم خسته نمی شوند. »

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل از نیروی انسانی بعنوان محور فعالیت های سازمانی یاد کرد و گفت : « برای افزایش بهره وری باید نیروهای انسانی دستگاه ها از حواشی به دور باشند و به متن که کار آنهاست بپردازند و به صورت مستمر مورد ارزیابی قرار گیرند . »  وی تاکید کرد باید مسوولان زندان ها تدبیر کنند تا میزان کار مفید در ادارات افزایش یابد و بازخورد فعالیت های کارکنان به آنها منعکس شود و نتایج اقدامات نیز به اطلاع مردم برسد . به گفته فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل ، در این مقطع زمانی نیاز کشور به کار و مسوولیت پذیری بیشتر از هر زمان دیگری است و باید با کار زیاد ، دقت در صرف بیت المال و صرفه جویی های بهینه به اقتصاد مقاومتی کمک نمود .

در ادامه این جلسه مسائل و مشکلات اعتباری زندان های استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ضمن بیان نظرات اعضای حاضر در جلسه و روسای ستاد اداره کل و زندان های مرکز استان ، فتحی با تشکر از اقدامات انجام شده در جهت جذب اعتبارات بر رعایت حقوق بیت المال و دقت در مخارج و اجتناب از هزینه های غیر ضروری و توجه به رعایت نظم مالی و شفافیت در پرداخت ها و هزینه کرد ها تاکید نمود.

گفتنی است در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از زحمات رئیس اداره قضایی زندان های استان تجلیل شد .     

جلسه شورای اداری اداره کل زندان های استان اردبیل

جلسه شورای اداری اداره کل زندان های استان اردبیل

تودیع و تکریم واثقی رئیس اداره قضایی اداره کل زندان های استان اردبیل

تودیع و تکریم واثقی رئیس اداره قضایی اداره کل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*