اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل: فضای زندان ها در ماه مبارک رمضان باید سرشار از شادابی معنوی و قرآنی باشد

مدیرکل زندان های استان اردبیل بصورت سرزده از زندان مشگین شهر بازدید نمود و با زندانیان این زندان به صورت چهره به چهره دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مشگین شهر در این بازدید سه ساعته که رئیس اداره حفاظت و اطلاعات و فرمانده یگان حفاظت زندان های استان نیز وی را همراهی می کردند؛ از کلیه اماکن و بندهای زندان بازدید بعمل آمد. فتحی در این بازدید غیر مترقبه که در راستای افزایش ضریب امنیتی زندانها صورت می گیرد، ضمن ملاقات چهره به چهره با کلیه مددجویان با استماع مشکلات آنان دستورات لازم را مبنی بر پیگیری مشکلات قضایی مددجویان صادر نمود.

مدیرکل زندان های استان در ادامه برنامه بازدید از زندان مشگین شهر ضمن سرکشی از عملیات عمرانی و بهسازی قسمتهای مختلف زندان بر بهبود فضای فیزیکی زندان ها در جهت آسایش روانی زندانیان برای انجام بهتر برنامه های اصلاحی و تربیتی تاکید کرد.

در ادامه مدیرکل زندان های استان با حضور در جمع سربازان وظیفه از نزدیک با آنان دیدار نموده و در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از زحمات این قشر زحمت کش و تامین کنندگان امنیت زندان، از تلاش شبانه روزی آنان تقدیر کردند. در پایان کارکنان زندان مشگین شهر در جلسه پرسش و پاسخ صمیمانه با مدیرکل زندانهای استان حضور یافتند.

در این نشست خسروی ، سرپرست زندان مشگین شهر با ارائه گزارشی از فعالیتها و اقدامات انجام یافته در زندان مشگین شهر در بخش های مختلف فرهنگی ، قضایی ، مددکاری ، عمرانی و … مجموعه اقدامات بعمل آمده را مرهون تلاش کلیه همکاران زندان برشمرد . سپس کارکنان این زندان با بیان مسائل و مشکلات واحدهای مرتبط پاسخ ها و راهنمایی های لازم را از مدیرکل زندان های استان دریافت نمودند. فتحی، مدیرکل زندان های استان در سخنان کوتاهی در جمع کارکنان زندان مشگین شهر با اشاره به سخت و طاقت فرسا بودن کار زندانبانی ، کار گروهی را در بهبود روند اجرایی برنامه های کاهش آسیب و بهبود مستمر برنامه های اصلاحی و تربیتی مددجویان موثر قلمداد نمود و نسبت به تشکیل تیم ها و کارگروه های مختلف در زندان برای اجرایی نمودن تاکیدات ریاست سازمان و سیاست ها و اولویت ها ی سازمانی تاکید کرد.

فتحی در این نشست از کارکنان زندان خواست تا با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان ، فضایی سر شار از شادابی معنوی با طراحی برنامه های مختلف فرهنگی و هنری  قرآن محور در زندان  ایجاد کنند و شعائر این ماه را گرامی بدارند.

بازدید مدیر کل زندان های استان از زندان مشگین شهر

بازدید مدیر کل زندان های استان از زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندان های استان اردبیل با کارکنان زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندان های استان اردبیل با کارکنان زندان مشگین شهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*