اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استاندار در راستای ارتقای ضریب امنیت زندان ها صورت گرفت

مدیرکل زندان های استان اردبیل در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل ضمن تشریح وضعیت اعتباری زندان های استان در حوزه امنیت ، اعتبارات را متناسب با ماموریت دستگاه ندانست و خواستار ترمیم بودجه زندان های استان بخصوص در حوزه امنیت شد.

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل به منظور ارتقای تعامل با استانداری در راستای افزایش ضریب امنیتی زندان ها با ندایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار دیدار و گفتگو کرد . وی در این دیدار با ارایه گزارشی از آخرین وضعیت امنیتی زندان ها ، با اشاره به کمبود اعتبارات و نیرو گفت : « علیرغم اینکه در دو بخش مهم اعتبارات و نیروی انسانی دچار کمبود شدید هستیم ، اما با سخت کوشی همکاران و نظارت های مستمر مسوولین نظارتی اداره کل و زندان ها و تعامل سازنده با مقامات قضایی استان ، امنیت پایداری را در زندان ها شاهد بوده ایم و خواهیم بود . » وی افزود : « توقع داریم در برابر این همه تلاش بی منت کارگزاران نظام در بخش اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته ، دولت دست ما را در تامین امنیت زندان ها و تهیه امکانات مدرن امنیتی که می تواند کمبود نیروهای انسانی را تا حدودی جبران کنند بگیرد. »

در این دیدار ندایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با تبریک انتصاب حسینی بعنوان مدیرکل زندان های استان آمادگی استانداری را برای کمک به زندان های استان برای ارتقای ضریب امنیتی زندان ها اعلام نمود . وی گفت : « کار در زندان بسیار سخت و دشوار است و لازم است که تا جایی که در توان داریم به همکاران مان در اداره زندان های استان کمک کنیم . »  

ندایی امنیت زندان ها را فارق از امنیت جامعه نداست و گفت : « امنیت در زندان ها یعنی کمک به امنیت روانی و پایدار جامعه و همه مسوولین استان باید به ارتقای امنیت کمک کنند. » انتهای پیام ./ 

  

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با معاون سیاسی امنیتی استاندار

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با معاون سیاسی امنیتی استاندار

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با معاون سیاسی امنیتی استاندار

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با معاون سیاسی امنیتی استاندار

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*