اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : در جهت تبدیل زندان به آموزشگاه نیکی ها پذیرای پیشنهات گروه های جهادی هستیم

مدیرکل زندان های استان اردبیل در بازدید از زندان مرکزی ضمن دیدار با مددجویان ، وضعیت کنترل شیوع بیماری کوید ۱۹ در این مرکز را مورد بررسی قرارداد .

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در بازدید از زندان مرکزی اقدامات انجام گرفته در زمینه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در این زندان را مطلوب برشمرد و گفت : متاسفانه همه گیری این ویروس در سطح جهانی و به تبع آن کشور ما ، باعث شده تا محدودیت هایی را در جهت حفظ سلامت و جان زندانیان در اجرای برنامه های عمومی و فرهنگی زندان داشته باشیم که امیدواریم با گذر از این دوره و نابودی این ویروس دوباره با همان سرعت قبل به اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی و اشتغال و حرفه آموزی بپردازیم .

مدیرکل زندان های استان در این بازدید ضمن حضور در محل کار کارکنان صف و مراقبین و افسران نگهبان با تقدیر و  تشکر از آنها بخاطر تحمل شرایط کار در محیط سخت و زیانبار زندان ، گفت : امنیت اجتماعی  چند بعد دارد که زندان و امنیت آن یکی از از ابعاد امنیت اجتماعی است . جامعه باید قدردان زحمات سربازان گمنام اصلاح و تربیت و امنیت زندان ها باشد و ما موظفیم خدمات شما را به اطلاع مردم برسانیم .

حسینی در جمع مدیر و مسئولان زندان مرکزی با تاکید بر لزوم افزایش نظارت ها بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا در زندان گفت : تا کنون با زحمت های شما عزیزان موردی از ابتلای زندانیان به این ویروس منحوس دیده نشده و امیدواریم تا ریشه کنی ، تمام سعی خویش را در جهت عدم نشر در زندان معطوف کنید .

مدیرکل زندان ها با اشاره به دیدارش با حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها گفت : سیاست اصلی و محوری سازمان زندان ها آموزش های اصلاحی و تربیتی ، فعالیت های حرفه آموزی و اشتغال و کمک گرفتن از نیروهای خبره جهادی در امر آموزش ، اصلاح و تربیت ، اشتغال و حرفه آموزی ، سلامت و بهداشت تن و روان زندانیان است .

مدیرکل زندان های استان با اشاره به تحول در سازمان زندان ها ، از خبرگان جامعه ، علما ، روحانیون ، اندیشمندان ، خیّرین  ، اساتید دانشگاه ، هنرمندان ، دانشجویان ، گروه های جهادی و بسیجیان خواست تا زندان ها را با پیشنهادات سازنده خود در جهت سیر به سمت بهبود مستمر و رسیدن به هدف غایی یعنی ایجاد آموزشگاه نیکی ها یاری کنند . انتهای پیام ./ 

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*