اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل در جلسه معارفه تاکید کرد : روند رو به رشد فعالیت ها با شتاب درزندان های استان پیگیری می شود

سید مجتبی حسینی که با حکم رئیس سازمان زندان ها به سمت مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل منصوب شد در جلسه معارفه خویش که با حضور معاون سلامت ، اصلاح و تربیت سازمان و مشاور رئیس سازمان و مدیرکل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات برگزار می شد برنامه های خویش  را تشریح نمود .

وی از همه مسوولان قضایی و اجرایی استان ، و ادارات حمایتی خواست تا برای رسیدن به اهداف سازمان زندان ها که اصلاح ، تربیت ، بازاجتماعی نمودن زندانیان و ایجاد زمینه بازگشت مجدد به جامعه می باشد همکاری و تعامل نزدیک با زندان های استان داشته باشند.

مدیرکل تازه منصوب زندان های استان اردبیل در تشریح برنامه ها و اولویت های کاری خویش گفت : « تمام برنامه ها برپایه اولویت ها و سیاست های سازمانی و دستورات ابلاغی ریاست محترم سازمان و در اجرای دستورالعمل های وارده از قوه قضائیه برنامه ریزی شده و انشاالله با مدیریت مشارکتی و بکار گیری تمام توان نیروهای خدوم موجود در زندان های استان و تعامل با مقامات محترم قضایی و دیگر دستگاه های اجرایی ، امنیتی ، نظامی ، انتظامی و حماتی بتوانیم به بهترین شکل خدمت رسانی کنیم . »

حسینی با اشاره به توجه ویژه به نیروی انسانی بعنوان محور خدمت رسانی گفت : « برنامه های خوبی در زمان مدیریت آقای فتحی مدیرکل پیشین زندان های استان انجام گرفته و زیر ساخت های مناسبی در استان داریم . اما لازم است که این برنامه ها در بالاترین سطح پیگیری شود و لازم است تا زیر ساخت ها با قدرت تمام و اهتمام ویژه پیگیری و تکمیل گردد که با یاری خدا و همت همکارانم در زندان های استان نیل به هدف دور از دسترس نیست . » 

وی ارتقای امنیت زندان ها ، پیگیری کاهش جمعیت کیفری ، پیشگیری از آسیب رفتارهای پر خطر زندانیان ، ارتقای بهداشت و سلامت جسم و روان زندانیان ، رسیدگی به خانواده های زندانیان نیازمند ، فعال سازی انجمن های حمایت زندانیان ، توجه ویژه به اشتغال زندانیان بعنوان ابزار مهم کاهش آسیب ، نگاه انسان مدار و توام با تکریم به زندانیان و خانواده های ایشان ، توجه به صعوبت کار در زندان ها و رسیدگی به وضعیت رفاهی زندانبانان و اجرای سیاست های ابلاغی سازمان را از مسایل مهم و قابل توجه برشمرد که طی برنامه ریزی منسجم باید اجرایی شوند . انتهای پیام ./

  مراسم معارفه سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

مراسم معارفه سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*