اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل در بازدید از زندان مشگین شهر تاکید کرد: برای افزایش ضریب امنیتی ، بازدیدهای غیرمترقبه از زندان ها افزایش می یابد

فتحی ، مدیرکل زندان های استان اردبیل

فتحی ، مدیرکل زندان های استان اردبیل

مدیرکل زندان های استان اردبیل با حضور سرزده در زندان های مشگین شهر ، گرمی ، کانون اصلاح و تربیت و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی وضعیت امنیتی زندان ها را بررسی نمود .

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل با حضور بدون اطلاع قبلی در زندان مشگین شهر ، ضمن بازدید از اماکن امنیتی ، اقامتی ، فرهنگی و سایر اماکن این زندان با مددجویان و سربازان به صورت جداگانه دیدار نمود و به مشکلات آنها رسیدگی کرد . درپایان این دیدار چند ساعته فتحی در جلسه شورای اداری که با حضور کلیه کارکنان زندان مشگین شهر برگزار شد ؛ ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان این زندان به رعایت هر چه بیشتر نکات امنیتی و حفاظتی در زندان ها تاکید نمود و گفت : « تمام فعالیت های ستاد اداره کل در راستای تقویت نیروهای صف می باشد و اگر بازدیدهای سرزده ای صورت می گیرد برای کمک به ارتقاء سطح امنیتی زندان ها است . » فتحی در این جلسه همدلی ، همکاری و کار تیمی را عامل موفقیت خواند و افزود : « کار در زندان با تمام کارهای اداری فرق دارد . زیرا فاقد زمان معین است . نه تنها مراقبین و مسوولین مراقب که به صورت شیفتی خدمت می کنند بلکه نیروهای ستادی نیز بسیاری اوقات در زمان خارج از وقت اداری مشغول خدمت رسانی به زندانیان هستند. » 

مدیرکل زندان ها از زندان به مثابه شهری در مقیاس کوچک نام برد که همه ادارات یک شهر در قالب واحدها در دل آن گنجانده شده است . وی افزود : « وقتی طرف مقابل شما انسانی است محصور که به جزء شما محل رجوعی ندارد پس قید زمان و کار در وقت اداری میشکند و ما باید به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت باشیم و در کنار آن مقابله با حوادث و بحران های احتمالی را نیز مد نظر قرار دهیم . »

مدیرکل زندان های استان اردبیل سپس مشگین شهر را به مقصد شهرستان گرمی ترک نمود و به صورت غیر مترقبه از این زندان نیز بازدید نمود و با نیروهای شیفتی حاضر در زندان دیدار کرد. فتحی دربازدید از زندان گرمی در بازدید از بندهای اقامتی با مددجویان این زندان دیدار چهره به چهره داشت و به مشکلات آنها رسیدگی نمود. مدیرکل زندانها همچنین ضمن بازدید از آسایشگاه سربازان وظیفه پای صحبت های نیروهای جوان وظیفه نشست و دیداری پدرانه و صمیمی با آنها داشت.  

همزمان با حضور مدیرکل زندان های استان رئیس زندان گرمی و تنی چند از مسئولین واحدهای ستادی نیز در خارج از ساعات اداری از زندان بازدید داشتند که مورد تفقد و تشویق مدیرکل زندان های استان قرار گرفتند.   

گفتنی است که فتحی مدیرکل زندان های استان به صورت شبانه از کانون اصلاح و تربیت اردبیل و همچنین اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زندانیان نیز بازدید نمود و با زندانیان رای باز این اردوگاه دیدار نموده و به مشکلات مددجویان جرایم مالی رسیگی نمود و آنها  را در جهت حل مشکلات قضایی راهنمایی و ارشاد نموده و دستورات لازم را صادر کرد . 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*