اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : تمام معرفی شدگان به کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوی زندان های استان از خدمات حمایتی این نهاد در سال ۱۳۹۶ بهره مند شدند

برای اجرایی نمودن تفاهم نامه ی همکاری منعقده بین کمیته امداد امام (ره) و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، تفاهم نامه اجرایی بین اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل زندان های استان اردبیل منعقد شد.

بر اساس این تفاهم نامه در ارائه خدمات بهتر به خانواده های زندانیان و توانمند سازی و رفع نیازهای معیشتی خانواده های زندانیان از سوی هر دو اداره کل فرآیند اجرایی کوتاه و روند کار تسهیل خواهد شد.

از دیگر اهداف مندرج در این تفاهم نامه هدفمند کردن فعالیتها ، نظام مند کردن فرایند شناسایی زندانیان نیازمند و خانواده ها، طبقه بندی و اولویت بندی مشکلات آنهاست.

همچنین میتوان به تلاش در جهت پیشگیری از بروز مجدد آسیب به خانواده ها با گسترش فعالیت های مددکاری اجتماعی ، بعنوان یکی دیگر از اهداف این تفاهم نامه اشاره نمود.

فتحی مدیر کل زندانهای استان اردبیل ضمن تقدیر از زحمات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در ارایه خدمات به خانواده های زندانیان همکاری دو اداره را در راستای کمک به بازتوانی اجتماعی زندانیان و خانواده های آنها مثبت و سازنده ارزیابی نمود و از دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به لحاظ همکاری و تعامل سازنده و تنگاتنگ تشکر نمود.

مدیر کل زندان های استان اردبیل با اشاره به تحت پوشش قرار دادن تمام معرفی شدگان از سوی زندان توسط کمیته امداد امام استان در سال ۱۳۹۶ افزود: « نگاه مسوولان و مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به این مقوله اداری نیست . بلکه بعنوان یک وظیفه انسانی به مساله خانواده های زندانیان توجه دارند و شخص مدیرکل کمیته امداد پا به پای ما در بازدید هایی که از منازل زندانیان نیازمند ترتیب داده میشود حضور می یابد و تا جایی که قوانین اجازه میدهد و امکانات این نهاد حمایتی ایجاب می کند از کمک به این خانواده های محروم دریغ نمی نمایند.    

انعقاد تفاهم نامه اجرایی بین اداره کل زندانها و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل

انعقاد تفاهم نامه اجرایی بین اداره کل زندانها و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل

تبادل تفاهم نامه بین فتحی مدیر کل زندانها و دشتی مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان اردبیل

تبادل تفاهم نامه بین فتحی مدیر کل زندانها و دشتی مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*