اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل با خانواده های شهیدان قدیری و قلی زاده در سال روز شهادتشان دیدار کرد

مدیرکل زندانهای استان به همراه مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و مسئول هماهنگی ستاد پشتیبانی مدافعان حرم استان در سالروز شهادت دو تن از  سرداران رشید اسلام شهیدان قدیری و قلی زاده با حضور در منزلشان با خانوادهای آنها دیدار و با آرمانهایشان تجدید بیعت کردند.

فتحی مدیرکل و فرمانده بسیج پایگاه مقاومت زندانهای استان در این دیدار با تاکید بر عمل به وصایای شهدای گران سنگ این مرزو بوم ، شهادت آنها را مایه اقتدار و امنیت ایران اسلامی دانست.  وی در ادامه با تجلیل از مقام شامخ شهیدان خانواده های معظم شهداء را علمداران صبر و ایثار نام برد و گفت : « اگر شهادت این سرداران عظیم و الشان و مقاومت و صبوری خانواده هایشان نبود. هرگز ما به این آسودگی خیال و امنیت مثال زدنی در پر آشوب ترین منطقه جهان دست نمی یافتیم. »

مدیرکل زندانهای استان اردبیل ولایت پذیری ، سخت کوشی ، کار برای رضای خداوند و خدمت خالصانه به مردم را از شاخص های مشترک تمامی شهیدان نام برد که به وضوح در سیره و حتی وصیت نامه های این سرداران جان برکف اسلام میتوان ملاحظه نمود.

ایشان با تقدیر از همسران شهیدان به لحاظ صبوری در برابر مشکلات و پرورش فرزندانی ولایت مدار و حسینی گفت : « هر دو شهید بزرگوار یکی از یادگارانشان در زندانهای استان در سخت ترین مشاغل کار می کنند و کمترین توقع را از سازمان و نظام دارند و این روحیه و منش بزرگ و صبوری آنها را نشان می دهد. » گفتنی است که فرزندان هر دو شهید بزرگوار از کارکنان زندانهای استان می باشند.

شایان ذکر است که طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی پایگاه مقاومت بسیج زندانهای استان اردبیل به در سالجاری به صورت فصلی و به مناسبت های مختلف ملی مدیرکل و معاونین وی به همراه مسئولان بسیج ادارات سپاه و بنیاد شهید در منازل کارکنانی که بستگان درجه یک آنها به درجه رفیع شهادت رسیده یا از جانبازان دفاع مقدس می باشند حضور یافته و یا طی مراسم خاصی از مقام شامخ شهداء و ایثارگران و خانوادهای آنها تجلیل می نمایند.

دیدار مدیر کل زندانهای استان با خانواده شهید قلی زاده

دیدار مدیر کل زندانهای استان با خانواده شهید قلی زاده

دیدار مدیر کل زندانهای استان با خانواده شهید قدیری

دیدار مدیر کل زندانهای استان با خانواده شهید قدیری

 

 

 

 

 

 

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*