اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل : بازدیدهای غیر مترقبه از زندان ها در راستای نظارت بر حقوق شهروندی می باشد

مدیرکل زندان های استان اردبیل در ادامه بازدید های سر زده از زندانهای استان که به منظور نظارت بر برنامه های حقوق شهروندی و اولویت های دهگانه سازمان زندانها انجام می پذیرد به صورت غیر مترقبه از زندان گرمی دیدار نمود .

به گزارش روابط عمومی زندان گرمی مدیرکل زندان های استان به همراه رئیس اداره قضائی و امور بازداشتگا ها ،مسوول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل و مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان ، بصورت سرزده از زندان گرمی بازدید نمود. ایشان در بدو ورود به زندان به بندهای اقامتی رفت و ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان این زندان به مشکلات آنها رسیدگی کرد .

فتحی در دیدار با مددجویان مالی زندان گرمی خواستار پیگیری جدی مسایل و مشکلات زندانیان جرایم مالی و غیر عمد و معرفی آنها به ستاد دیه و استفاده از ظرفیت شورای حل اختلاف زندان و ریش سفیدان محلی برای صلح و سازش در این گونه دعاوی شد .

در ادامه مدیرکل زندان های استان و هیئت همراه ، از واحد های آشپز خانه ، آسایشگاه سربازان ، قسمت های اداری زندان ، کارگاه قالی بافی ، مرکز کشت سیر و گندم انجمن حمایت زندانیان گرمی بازدید بعمل آورد.  

مدیرکل زندانهای های استان ضمن تقدیر از اقدامات شایسته انجمن حمایت زندانیان گرمی ، بازدید مستمر از خانواده زندانیان و هم چنین حضور مستمر در بین مددجویان را خواستار شدپیایان بخش سفر یک روزه فتحی مدیرکل زندانهای استان به شهرستان گرمی بازدید از پروژه زندان جدید این شهرستان بود . وی اظهار امید واری کرد با پیگیری های انجام شده از سوی اداره کل زندان های استان و با مساعدت مسوولان سازمانی و جلب حمایت مسوولان استانی شاهد تکمیل و افتتاح این زندان در سال آینده باشیم . ایشان با اشاره به این نکته که نظام جمهوری اسلامی هرگز به فکر ساخت و افزایش زندانها نیست گفت : « در جایی مانند گرمی که زندان از چهار منزل سازمانی گهنه ساخت درست شده است . ضرورت رعایت حقوق شهروندی ایجاب می کند اولا بر اساس قانون زندان از داخل شهر به بیرون منتقل شود و دوماً برای رسیدن به حداقل استاندارهای کشوری و سرانه فضا برای انجام امورات اصلاحی و تربیتی ساخت زندان گرمی از ضروریات می باشد . »

دیدار چهره به چهره مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان  زندان گرمی

دیدار چهره به چهره مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان زندان گرمی

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان گرمی

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان گرمی

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل ازآسایشگاه سربازان زندان گرمی

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل ازآسایشگاه سربازان زندان گرمی

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل  از مزرعه کشت سیر زندان گرمی

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از مزرعه کشت سیر زندان گرمی

 

       

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*