اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های استان اردبیل: امنیت روانی اجتماع در گرو اقتدار و هوشیاری پلیس می باشد

مدیرکل زندان های استان اردبیل که به مناسبت هفته ناجا با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی استان با ایشان دیدار نمود و از تلاش و همکاری نیروی انتظامی استان در برقراری امنیت جامعه و کمک به امنیت زندان ها تقدیر کرد .

فتحی مدیرکل زندان های استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در مقر فرماندهی انتظامی استان با سردار حسینی دیدار نمود . وی در این دیدار از زحمات و تلاش های پلیس در برقراری امنیت اجتماعی تقدیر نمود و گفت : « پلیس امروز به جایگاهی رسیده که نماد امنیت و اقدار در برابر سرکشان و اشرار شده و ماموریت سنگینی را بر دوش دارد . » وی از همکاری و تعامل سازنده نیروی انتظامی استان برای کمک به برقراری امنیت در زندان ها تقدیر نمود و گفت فرمانده یگان حفاظت زندان های استان از افسران زبده و کار کشته و خدوم نیروی انتظامی است که با حضور وی یگان حفاظت استان نظم و شاکله خاص بخود گرفته و این یگان همیشه از آمادگی خوبی در برقراری نظم و امنیت در زندان ها برخوردار بوده است . »  

در این دیدار سردار حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل ضمن تشکر از محبت مسوولان و مردم به این نیرو گفت : « پلیس امروز به صورت تخصصی عمل می کند و با مشاوره هایی که در زمینه دعاوی به مراجعین به کلانتری ها ارایه شده ۷۰ درصد پرونده های وارده منجر به صلح و سازش شده است . » وی این حرکت را در راستای کاهش جمعیت کیفری برشمرد و افزود : « کسانی که امنیت جامعه را به هم می زنند و مخل آسایش مردم هستند و در اعمال خلاف قانون سازمان یافته اقدام می کنند باید روانه زندان شوند. بلعکس کسانی که سوء نیت در جرایم حتی عمدی نداشته اند و زیان بزرگی از سوی آنها به جامعه وارد نشده باید با ارشاد و معاضدت و برگزیدن راه کارهایی غیر از زندانی کردن آنها زمینه بازگشت به جامعه و قانون مداری آنها مهیا شود . »

در این دیدار سردار حسینی بر حمایت از امنیت زندان ها و کمک به آموزش نیروهای یگان حفاظت زندان ها و همچنین حفظ و افزایش تعامل موجود بین دو دستگاه تاکید کرد.

گفتنی است سرهنگ عظیمی فرمانده یگان حفاظت و محمد رضا مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های اردبیل در این دیدار مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل را همراهی می کردند .    

انتهای پیام .

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با فرمانده انتظامی استان اردبیل

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با فرمانده انتظامی استان اردبیل

سردار حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل

سردار حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل

فتحی مدیر کل زندان های استان اردبیل و سرهنگ عظیمی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان

فتحی مدیر کل زندان های استان اردبیل و سرهنگ عظیمی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*