اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های اردبیل : پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا در زندان مشکین شهر کامل اجرا می شود

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در ادامه بازدید های خود از زندان های استان با حضور در زندان مشگین شهر از اماکن مختلف این زندان بازدید نموده و با کارکنان ، سربازان و زندانیان به صورت چهره به چهره دیدار نمود .

در این بازدید که چندین ساعت بطول انجامید  سید مجتبی حسینی مدیرکل زندانهای استان از بخش های مختلف این زندان دیدار نمود و با رصد نقاط قوت و کاستی ها ، موارد لازم را در جهت رفع نواقصات به مسئولین زندان تاکید نمود.

مدیرکل زندانهای استان سپس با رعایت پروتکل های بهداشتی در بندهای اقامتی مددجویان زندان مشگین شهر حضور یافت و ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفته و دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات قضایی زندانیان صادر نمود.

 حسینی در دیدار با زندانیان گفت: خوشبختانه سیاست دستگاه قضایی حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندانها میباشد. بنابرین زندانیان ، بخصوص کسانی که به جرم مالی در زندان متحمل حبس می باشند. از این فرصت استفاده کرده و با گذاشتن وثیقه و ارایه دادخواست اعسار و تقسیط در جهت جلب رضایت شکات و آزادی خود تلاش کنند. وی از مددجویان بخاطر همراهی و همکاری در جهت مقابله با ویروس کرونا تشکر کرده و خواستار مراعات کلیه پروتکل های بهداشتی و عمل به توصیه هایی مسئولین زندان و همکاران بخش بهداشت و درمان شد.

حسینی سپس با حضور در آسایشگاه سربازان وظیفه از نزدیک با آنان دیدار و در جریان مسایل مربوط به پرسنل وظیفه قرار گرفت.

نشست صمیمی با کارکنان زندان بخش دیگری از برنامه بازدید بود. در این نشست مدیرکل زندان ها با بیان این مطلب که علی رغم قرار گرفتن شهرستان مشگین شهر در وضعیت قرمز با تلاش و پشتکار همکاران عزیز مشکل خاصی در زندان پیش نیامده افزود: با حمایت ویژه مسئولین قضایی در ارائه مرخصی  به محکومان حایز شرایط خوشبختانه مورد خاصی از بیماری کرونا در زندانهای استان مشاهده نشده است . وی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از ظرفیت گروههای جهادی را از تاکیدات اساسی رئیس سازمان زندانهای کشور عنوان کرده و خواستار برنامه ریزی ویژه و بهره گیری از گروههای مردم نهاد ، نهادها و موسسات علمی  و جهادی در جهت نیل به این هدف شد.

 مدیرکل زندانهای استان با اعلام اینکه در سال گذشته در بخش های مختلف عملکرد خوبی داشتیم و در چندین مورد در بین زندانهای کشور حایز مقام و رتبه برتر شدیم ، خاطرنشان کرد: این مسیر باید ادامه داشته باشد تا ان شاالله در سال جاری نیز در همه بخش ها شاهد حرکتهای جهادی و روبه رشد باشیم.

گفتنی است در این نشست هریک از کارکنان سوالات و مسائل خود را با مدیرکل زندانهای استان مطرح نموده و جوابها و راهنماییهای لازم را دریافت کردند. انهای پیام /. 

دیدار مدیر کل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر و گفتگو با کارکنان این زندان

دیدار مدیر کل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر و گفتگو با کارکنان این زندان

دیدار مدیر کل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندان های استان اردبیل از زندان مشگین شهر

گفتگوی چهره به چهره حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان مشگین شهری

گفتگوی چهره به چهره حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان مشگین شهری

بازدید مدیرکل زندان های استان از زندان مشگین شهر

بازدید مدیرکل زندان های استان از زندان مشگین شهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*