اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های اردبیل در نشست فصلی با کارکنان زندان های مرکز استان به پرسش های آنها پاسخ گفت

دومین نشست فصلی مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان زندان های استان در آستانه ایام سوگواری سید و سالار شهیدان برگزار شد .

در این نشست فتحی با اشاره به فعالیت های انجام شده در سطح زندان های استان و بازدید های انجام شده توسط مسوولان قضایی و مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان ها اقدامات صورت گرفته را مثبت و حرکت رو به جلو تشریح نمود و از دست اندرکاران بخش های مختلف زندان ازجمله  ، بهداشت و درمان ، اشتغال ، حرفه آموزی ، فرهنگی و تربیتی و دیگر واحدها تقدیر و تشکر نمود .

وی همه کارکنان را بعنوان مسوول خطاب نمود و گفت : « زمانی موفقیت حاصل می شوند که همه خود را در مقابل مسائل اداری و کاری مسوول بدانند . »

 مدیرکل زندان های استان تغییر و تحول را لازمه موفقیت در امورات سازمانی دانست و افزود : « تاکیدات ریاست سازمان چراغ راه ما هستند و اگر به این رهنمودها با دقت عمل شود تغییرات اساسی در مدیریت زندان ها رخ خواهد داد . زیرا اساس این تاکیدات و تفکرات بر مبنای مدیریت نوین در زندانبانی اسلامی است که موجب تحول می شود. لاجرم هر زندان و مسوولین آن که میخواهند موفق باشند باید تحول گرا باشند. »

در ادامه این مراسم فتحی با اشاره به زوایای زیبای عاشورا برای زندگی بهتر و رسیدن به سعادت اخروی گفت : « درس های ما از عاشورا تنها عزاداری نیست . عزاداری شوری برای رسیدن به مفهوم است . باید مفاهیم بزرگی چون صبر ، ایثار ، ولایت پذیری ، نماز ، امر به معروف و نهی از منکر و بسیاری جلوه های زیبای دیگر با حضور کارشناسان خبره گفتمان سازی شود . » وی از مسوولان زندانها خواست تا زمینه گفتمان عاشورایی را در زندانها برای مددجویان ، سربازان و کارکنان فراهم نمایند .

سپس مدیرکل زندانهای استان به سوالات کارکنان زندان های مرکز استان پاسخ گفت . گفتنی است که در پایان این مراسم از پزشکان به مناسبت روز پزشک و همچنین کارکنان شرکت کننده در مسابقه قرآنی دستگاه قضایی استان که حائز رتبه نخست شده بودند تجلیل شد .

 


جلسه پرسش و پاسخ مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان مرکز استان

جلسه پرسش و پاسخ مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان مرکز استان

تجلیل از پزشکان زندان مرکزی اردبیل

تجلیل از پزشکان زندان مرکزی اردبیل

تجلیل از نفرات برگزیده مسابقات قرآن استانی قوه قضائیه

تجلیل از نفرات برگزیده مسابقات قرآن استانی قوه قضائیه

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*