اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های اردبیل در سومین نشست فصلی با کارکنان زندان های مرکز استان به سوالات آنها پاسخ گفت

سومین نشست فصلی مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان زندان های مرکزاستان در آستانه یوم الله ۹ دی برگزار شد .

در این نشست فتحی با اشاره به حضور حماسی مردم در یوم الله ۹ دی سال ۱۳۸۸ و خاموش کردن چراغ فتنه گران گفت : « هر زمان که انقلاب در گردنه های حساس نیاز به حضور مردم داشت ، ملت شریف ایران با پیروی از فرمان ولی فقیه و در حفظ آرمان های معنوی امام خمینی ( ره ) با حضور در صحنه نقشه های دشمنان و بدخواهان ملت و نظام را نقشه بر آب کردند . »

وی در ادامه به مسوولین فرهنگی زندان ها توصیه نمود تا در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی با برنامه ریزی صحیح نسبت به بصیرت افزایی گروه های هدف ، بخصوص قشر جوان از طریق برنامه های هنرمندانه ، خلاقانه ، سخنرانی افراد صاحب نفس و دارای اطلاعات کافی و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زندانبانی اسلامی برنامه ریزی شایسته ای انجام دهند.

مدیرکل زندان های استان اردبیل در این نشست از تلاش های کلیه کارکنان زندانهای استان برای نیل به اهداف سازمانی تقدیر نمود و افزود : « درست است که در بسیاری از شاخص ها از جمله حرفه آموزی و اشتغال زندانیان جایگاه مناسبی داریم . اما بسنده کردن به همین میزان و عدم خلاقیت و برنامه ریزی برای فتح قله های بالاتر اشتباهی بزرگ خواهد بود . »    

وی خطاب به کارکنان زندانهای مرکز استان گفت : « زمانی موفقیت حاصل می شوند که همه علاوه بر انجام خدمات روتین و روزمره به فکر ایده پردازی ، پیدا کردن راهی برای بهبود انجام و کیفیت خدمات باشیم . اگر اینگونه باشد خلاقیت ایجاد میشود و بروز خلاقیت منجر به بهروه وری بالا در کار می شود . »

 مدیرکل زندان های استان تغییر و تحول را لازمه موفقیت در امورات سازمانی دانست و افزود : « تغیرات ایجاد شده در مسوولیت های زندان های خلخال ، اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی و زندان مشگین شهر در راستای بهبود امورات بوده و نیروهای جوان و خوش فکری مسوولیت های جدیدی را تجربه می کنند و این از افتخارات زندان های استان اردبیل است که از تربیت مدیران جوان غافل نبوده است . »  

در ادامه این مراسم فتحی با اشاره به تاکیدات ریاست سازمان ، بخشنامه ها و دستور العمل های وارده ، خواستار انجام صدر صدری برنامه ها برای رسیدن به اهداف سازمانی شد . وی گفت : « اگر برای کارهای بزرگ میخواهیم گام برداریم باید همگرایی و هم افزایی داشته باشیم . باید پیشنهاد دهیم و در مدیریت مجموعه ها مشارکت نمائیم . » وی همچنین از روسای زندان ها خواست تا با تقویت روحیه انتقاد پذیری کارکنان را در مدیریت مجوعه های تحت امر خویش با ایده پردازی و ارایه پیشنهاد سهیم نمایند .  

مدیرکل زندان ها در این نشست همچنین بر تکریم خانواده های مددجویان و ارباب رجوع ، تداوم نظارت بر حسن اجرای حقوق شهروندی در زندان ها ، گسترش اشتغال زندانیان ، پرهیز از کارهای جزیره ای و همگرایی در انجام امور خصوصاً مسایل مربوط به اصلاح و تربیت و امنیت در زندان ها ، رعایت اصول بهداشت عمومی و آموزش به مددجویان در این زمینه برای پیشگیری از بیماریهای فصل زمستان و بیماری های پر خطر ، رسیدگی به خانواده های زندانیان و گسترش برنامه های فرهنگی زندان ها در ایام الله دهه فجر تاکید نمود . 

سپس کارکنان زندان های مرکز استان که در جلسه حضور داشتند سوالات خویش را مطرح نمودند و فتحی مدیرکل زندان های اردبیل  در فضایی صمیمی به آنها پاسخ گفت .

 

 

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان های مرکز استان با فتحی مدیرکل زندانهای اردبیل

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان های مرکز استان با فتحی مدیرکل زندانهای اردبیل

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان های مرکز استان با فتحی مدیرکل زندانهای اردبیل

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان های مرکز استان با فتحی مدیرکل زندانهای اردبیل

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*