اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های اردبیل در جمع مددجویان جوان زندان مرکزی خواستار استفاده از فرصت زندان برای حرفه آموزی و اشتغال شد

مدیرکل زندان های استان اردبیل در بازدید از زندان اردبیل با حضور در بند جوانان این زندان به مشکلات زندانیان این بند رسیدگی نمود.

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل در ادامه بازدیدهای ادواری خود از زندان ها با حضور در زندان مرکزی اردبیل با مددجویان بند جوانان این زندان به صورت چهره به چهره دیدار نمود . وی در این دیدار ضمن بررسی مشکلات زندانیان دستورات لازم را جهت پیگیری مشکلات قضایی و حل مشکلات عمومی صادر نمود .

فتحی در جمع مددجویان بند جوانان زندان اردبیل از آنها خواست تا فرصت جوانی را با نزدیکی به اهل بیت عصمت و طهارت و قرآن به زیباترین بخش زندگی خویش تبدیل کنند . وی با اشاره به تکریم مقام انسان توسط خداوند از مددجویان خواست تا زمانی را که به حکم قانون مقرر است در زندان سپری کنند با حضور در کلاسهای قرآنی ، فرهنگی ، حرفه آموزی و شرکت در فعالیت های اشتغال به فرصت تبدیل کنند و خودشان اولین کسی باشند که در مقام تکریم خویش بر می آیند.

مدیرکل زندان های استان اردبیل در فضایی صمیمی و آکنده از عطوفت از زندنیان بند جوانان زندان اردبیل خواست تا با دوری از دخانیات بند اقامتی خویش را به یک بند عاری از دخانیات  و بند پاک تبدیل کنند و جشن « نه به سیکار» را بعد از این رویداد مهم برگزار کنند .

زندانیان هنرمند بند جوانان در ابتدای بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از این بند با اجرای موسیقی و شعر خوانی فضای این دیدار را متفاوت تر از دیگر دیدار ها نمودند و در ادامه پس از طرح مسایل کلی زندان توسط مددجویان و ارایه راهکار و دستورات لازم توسط مدیرکل زندان ها ، زندانیانی که درخواست عرض حضوری با مدیرکل را داشتند به صورت نفر به نفر با وی دیدار نموده و مشکلات قضایی خویش را مطرح کرده و ارشاد و معاضدت قضایی شدند. مدیرکل زندان های استان ضمن تقدیر از رئیس اندرزگاه بند جوانان و مدیر زندان خواستار برنامه ریزی و حضور فوق برنامه مددکاران برای پیگیری مشکلات این زندانیان شد.  

 

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با مددجویان بند جوانان زندان اردبیل

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با مددجویان بند جوانان زندان اردبیل

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با مددجویان بند جوانان زندان اردبیل

عرض حضوری مددجویان بند جوانان زندان اردبیل با مدیر کل زندانهای استان

عرض حضوری مددجویان بند جوانان زندان اردبیل با مدیر کل زندانهای استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*