اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های اردبیل در بازدید از پروژه بند نسوان بر صیانت ازبیت المال و رعایت استانداردهای ساخت تاکیدکرد

مدیرکل زندان های استان اردبیل به منظور بررسی چگونگی پیشرفت طرح عمرانی زندان زنان از این پروژه بازدید نمود .

سید مجتبی حسینی در بازدید از این پروژه با اشاره به ضرورت خروج زندان ها از داخل شهر و قرار گرفتن پروژه زندان جدید زنان در خارج از شهر و مجاورت بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت اردبیل اظهار امید واری کرد تا با تامین اعتبار لازم برای تداوم فعالیت عمرانی این پروژه هم قانون خروج زندان ها از داخل شهر عملی شود و از سویی با داشتن فضای بیشتر برای فعالیت های آموزشی ، فرهنگی و حرفه آموزی و اشتغال در خدمت اصلاح و تربیت مددجویان زن قرار گیرد .

مدیرکل زندان ها استان اظهار کرد : محل نگهداری کنونی زندانیان زن ظرفیت فعالیت های عمده اصلاحی و تربیتی را ندارد و از سویی مکان مراقبین اندرزگاه نیز مناسب  و در شان نیروهای سخت کوش اندرزگاه زنان نیست .

وی افزود : زندانبانی به خودی خود شغلی سخت و طاقت فرسات و زندانبانان زن عملاً فشار بیشتری نسبت به آقایان متحمل می شوند نباید از یان رو باید محل نگهبانی و استراحت آنها به گونه ای باشد که از فشار و استرس مراقبین زن بکاهد.

حسینی با اشاره به این نکته که در جمهوری اسلامی به دنبال افزایش زندان نیستیم بلکه سیاست قوه قضائیه خصوصاً در دوره حاضر زندان زدایی است گفت : هدف بهینه کردن مکان نگهداری زندانیان در راستای تکریم انسانی مددجویان و کارکنان است . یک زندانی و نگهبان او حق دارند که از امکانات مناسبی برای طی دوران حبس و مراقبت از زندانیان بهره ببرند .

در این بازدید نکات مد نظر مدیرکل زندان ها به مهندسین ناظر پروژه و مسوولین دفتر فنی اداره کل زندان های استان از لحاظ رعایت موارد  زندانبانی در ساخت ، حفظ بیت المال و دقت در اجرای با کیفیت ساختمان و سرعت در کار تاکید شد .    انتهای پیام ./

بازدید سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان از پروژه زندان زنان اردبیل

بازدید سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان از پروژه زندان زنان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*