اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان اردبیل : کارهای فرهنگی در زندانها باید توام با روحیه انقلابی باشد

     مدیرکل زندانهای استان اردبیل که در اولین نشست فصلی خویش با کارکنان زندانهای مرکز استان اردبیل در سالجاری سخن می گفت با اشاره بر شفافیت ، برنامه مدار بودن ، مشارکت همگانی در مدیریت مجموعه ها بر تلاش مضاعف برای رفع کمبود های ناشی از اعتبارات در زندانهای استان تاکید کرد .

    فتحی مدیرکل زندانهای استان اردبیل با تاکید بر این نکته که مسوولان در مقابل نیروهای خود و مردم باید پاسخگو باشند ، شفافیت در مدیریت را باعث پیشگیری از تبعیض ها و فساد در مجموعه خواند و گفت : « به حول قوه الهی تا کنون مجموعه ای سالم و پر تلاش داشتیم که در سال گذشته نیز در بسیاری از شاخص های عمومی و اختصاصی حائز رتبه شدیم . » وی کسب رتبه های برتر از جمله موفقیت پی در پی در کسب عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در نماز را نشان از توجه کارکنان این دستگاه به تقوی دانست و گفت : « اگر مجموعه ای کارکنانش نمازی باشند آن مجموعه تا حدود زیادی از آسیب های اداری و اتجتماعی مصون می ماند . زیرا کسی که خداوند را در هر لحظه شاهد و ناظر بر خویش بداند کار مردم را به تاخیر نمی اندازد . » 

فتحی با اشاره به امنیت زندان در ایام نوروز افزود : « ما در سال ۱۳۹۷ و همچنین نوروز ۱۳۹۸ زندانهایمان در امنیت کامل بود . این امنیت را مرهون تلاش های شبانه روزی نیروهای صف و حمایت نیروهای ستادی از انها هستیم . »

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از مسولان فرهنگی و روسای زندانها خواست تا حال و هوای زندانها را به شکل مناسبی رمضانی کنند و برای استفاده بهینه از این ماه پر خیر و برکت برای زندانیان ، سربازان و کارکنان برنامه ریزی توام با مشارکت مخاطبان داشته باشند .

در این جلسه ایشان بر تداوم رعایت حقوق شهروندی زندانیان ، توجه ویژه به بهداشت و سلامت در زندانها ، برگزاری اردوهای تفریحی برای ارتقای روحیه خدمتی کارکنان و سربازان وظیفه ، تداوم آموزشهای اخلاقی ، عقیدتی و نماز برای سربازان تاکید نمود و افزود : « سرابازان وظیفه همانند کارکنان دوسال از عمر مفید و جوانی خود را صرف خدمت به امنیت این مرز و بوم می کنند . این فرصت را باید برای آموزش های مختلف برای این جوانان که امانت هایی در دست ماهستند مغتنم بشماریم . »

گفتنی است در پایان این جلسه مدیرکل زندانهای استان به سوالات مطروحه از سوی کارکنان زندانهای مرکز استان پاسخ داد . همچنین از تعدادی از کارکنان زندانهای استان که در سال گذشته در حوزه های امنیتی ، حرفه آموزی ، سلامت اداری ، انفورماتیک ، فرهنگی و تربیتی ، تحقیق و پژوهش  و نگارش کتاب حائز رتبه شده یا موفقیت هایی را کسب نموده بودند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد .

نشست فصلی مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان مرکز استان

نشست فصلی مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان مرکز استان

نشست فصلی مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان مرکز استان

نشست فصلی مدیرکل زندان های استان اردبیل با کارکنان مرکز استان

تجلیل از تعدادی از کارکنان ساعی

تجلیل از تعدادی از کارکنان ساعی

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*