اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان اردبیل : در ایام منتهی به نوروز رسیدگی به خانواده های زندانیان افزایش یابد

مدیرکل زندانهای استان اردبیل در آستانه فرا رسیدن ایام استقبال نوروز طی صدور دستور العملی از روسای زندانها ، مدیران عامل انجمن های حمایت زندانیان ، مدیرعامل ستاد دیه استان و مدیرنمایندگی بنیاد تعاون و صنایع زندانیان خواست تا با استفاده از تمام توان و ظرفیت خویش به وضعیت معیشتی خانواده های بی بضاعت زندانیان رسیدگی و از نزدیک از منازل آنها در قالب گروه های مددکاری بازدید نمایند. 

فتحی پس از دیدار هایی که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از منازل زندانیان شهرستان های استان داشت با صدور بخشنامه ای از مسئولین امر خواست با خیّرین و مسئولین دستگاه های حمایتی برای کمک به وضعیت معیشتی خانواده های بی بضاعت و نیازمند زندانیان رایزنی های خویش را افزایش دهند تا سفره این قشر آسیب پذیر در ایام عید خالی و بی رونق نباشد .

مدیرکل زندان های استان اردبیل در این دستورالعمل با اشاره به توصیه های دین مبین اسلام نسبت به رسیدگی به محرومان و مستضعفان بر تکریم این خانواده ها و حفظ شان آنها تاکید نموده است .

به گزارش دفتر مدیرکل زندان های استان اردبیل ، فتحی به روسای زندانها برای شناسایی زندانیانی که خانواده های آنها در معرض آسیب های مختلف اقتصادی و اجتماعی هستند دستور موکد صادر نموده و مقرر گردیده تا آستانه نوروز جلب کمک های خیرین و بازدید از منازل مددجویان بعنوان یکی از اولویت های مسوولان زندان های استان در دستور کار قرار گیرد .

گفتنی است در بخش های دیگری از این بخشنامه فتحی بر تلاش مجدانه ستاد دیه استان برای آزاد سازی تعداد بیشتری از زندانیان جرایم مالی غیر عمد و دیه تصادفات با بهره گیری از منابع ستاد دیه و ظرفیت خیّرین تاکید نمود .

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از منازل زندانیان نیازمند

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از منازل زندانیان نیازمند

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*