اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای استان اردبیل با دادستان شهرستان مشگین شهر دیدار و از زندان بازدید نمود

دیدار مدیر کل زندانهای استان با دادستان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با دادستان مشگین شهر

مدیرکل زندانهای استان اردبیل در سفر به شهرستان مشگین شهر ضمن دیدار با دادستان این شهرستان از زندان بازدید و به صورت چهره به چهره با زندانیان ، کارکنان و سربازان وظیفه دیدار و گفتگو نمود.

فتحی مدیرکل زندانهای استان در بدو ورود به شهرستان مشگین شهر در دفتر دادستان حضور یافته و با وی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات زندانیان گفتگو نمود. در این دیدار که سرپرست جدید زندان مشگین شهر نیز مدیرکل زندانهای استان را همراهی می نمود توسط فتحی به رحیم نیا دادستان مشگین شهر معرفی شد.

دادستان مشگین شهر با تشکر از توجه مدیرکل زندانهای استان به تعامل بین مقامات قضایی و زندان گفت: « از زحمات رئیس قبلی زندان تقدیر می کنیم و برای سرپرست جدید نیز آرزوی توفیق دارم. با شناختی که از ایشان دارم فردی کاری و موجه هستند و البته برای ما تفاوتی ندارد که چه اسمی در راس مسئولیت زندان باشد. ما به دنبال حل مشکلات زندان و زندانیان هستیم. به التبع هر کس در راس  مسئولیت زندان قرار می گیرد باید در مسیر سیاست های قوه قضائیه و سازمان زندانها حرکت کند. و ما نیز حتما در تحقق اهداف سازمانی به ایشان کمک خواهیم نمود. »  

مدیرکل زندانها با تقدیر از دیدگاه مثبت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مشگین شهر از زحمات ایشان در کاهش مشکلات قضایی زندانیان و کمک به ساماندهی امور زندان تقدیر نمود و گفت: « امیدواریم با ساخت زندان پارس آباد و اتمام و بهره برداری از پروژه زندان گرمی بتوانیم بخش اعظمی از بار زندانیان این شهرستانها را که به دلیل عدم وجود زندان در پارس آباد و کوچک بودن زندان در گرمی به زندان مشگین شهر اعزام میشوند را بکاهیم. این کار از دو جهت مفید است هم خانواده های زندانیان برای ملاقات با زندانی خود مسافت طولانی را طی نخواهند کرد و هم بار مشکلات و حجم جمعیت کیفری زندان مشگین شهر کاهش می یابد و خدمت رسانی بهینه تر میشود. » گفتنی است در این دیدار پیرامون ارتقاء فعالیت های انجمن حمایت زندانیان برای رسیدگی هر چه بیشتر به خانواده های زندانیان بحث و تبادل نظر شد.

سپس مدیر کل زندانهای استان با حضور در کلیه بندهای اقامتی و بازداشتگاه زندان مشگین شهر با مددجویان این زندان به صورت چهره به چهره دیدار نموده و مشکلات آنها را بررسی و دستورات لازم را صادر نمود.

همچنین فتحی با حضور در جمع پرسنل زندان مشگین شهر ضمن عرض خداقوت به نیروهای این زندان برای سرپرست جدید این مجموعه که قبلاً از کارکنان با سابقه همین زندان بوده آرزوی موفقیت نمود و از کلیه کارکنان خواست تا در مسیر دستیابی به اهداف سازمانی با ابتکار، خلاقیت و مشارکت در مدیریت زندان با خسروی سرپرست جدید همراهی کنند.  مدیر کل زندانهای استان در بخش های دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم اهمیت بخشیدن به امنیت زندان به عنوان اصل اول و زیر بنای دیگر اقدامات خواستار ارتقاء فعالیت های اشتغال و برنامه های فرهنگی و تربیتی این زندان شد.

بخش پایانی برنامه مدیرکل زندانهای استان اردبیل در سفر به شهرستان مشگین شهر دیدار با سربازان وظیفه زندان و رسیدگی به مشکلات آنها بود. گفتنی است که سرهنگ عظیمی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان و صفوی مسئول روابط عمومی اداره کل، مدیر کل زندانهای استان را در بازدید از زندان مشگین شهر و دیدارهای انجام شده همراهی می نمودند.   

دیدار مدیر کل زندانهای استان با مددجویان زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با مددجویان زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با مددجویان زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با مددجویان زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با سربازان وظیفه زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با سربازان وظیفه زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با کارکنان زندان مشگین شهر

دیدار مدیر کل زندانهای استان با کارکنان زندان مشگین شهر

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*