اخبار کوتاه

مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل : کار در زندان یکی از مشاغل سخت و زیان آور است

سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات استان از تلاش کارکنان زندان های استان برای کاهش و صرفه جویی در هزینه ها به منظور حفظ بیت المال خبرداد و اداره کردن زندان ها با کمبود اعتبارات تملک دارایی و هزینه ای را امری بسیار دشوار برشمرد .

جابر عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل به منظور افزایش فضای تعامل بین دستگاهی با حضور در دفتر کار سید محمد اسحاقی مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل ؛ گزارشی از اقدامات زندان های استان در حوزه های فرهنگی و تربیتی ، بهداشتی و درمانی ،  آموزش و اصلاح و تربیت و پروژه های عمرانی و هزینه های جاری و تملک دارایی در زندان های استان  را ارایه کرد و با اشاره به کمبود اعتبارات گفت : « اداره کردن زندان ها با این اعتبارات بسیار دشوار و مستلزم  توجه دولت به این بخش و همچنین تعامل قانونی با نهادهای نظارتی می باشد . »

در این دیدار اسحاقی مدیرکل دیوان محاسبات خواستار بازدید از زندان و مشاهده اقدامات و چالش های اعتباری زندان ها از نزدیک شد و گفت : « قابل درک است که کار درزندان که محیطی به الفعل سخت و بستر حوادث و مشکلات است کاری صعب و طاقت فرسا است . » وی از تلاش های انجام گرفته در زندان ها برای حفظ بیت المال و رعایت قانون در هزینه کردها تقدیر نمود و صرفه جویی را یکی از راه کارهای برون رفت دستگاه ها از  مشکلات اعتباری دانست و آمادگی دیوان محاسبات استان را برای تعامل در چهارچوب قانون با همه دستگاه ها اعلام نمود و افزود : « زندان ها باتوجه به اهمتی که در بستر امنیت اجتماعی دارند حساس بوده و باید توجه مضاعفی به آن شود . » وی از کارشناسان آن اداره کل درحوزه نظارت بر زندان ها خواست تا جایی که قانون اجازه می دهد همکاری و همراهی با مسوولین زندان ها داشته باشند و برای برون رفت از مشکلات راه کارهای قانونی ارایه دهند . »

انتهای پیام ./

دیدار سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل به همراه معاون اداری و مالی و رئیس اداره مالی و پشتیبانی زندان های استان با مدیرکل دیوان محاسبات اردبیل

دیدار سرپرست اداره کل زندان های استان به همراه معاون اداری و مالی و رئیس اداره مالی و پشتیبانی  با مدیرکل دیوان محاسبات اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*