اخبار کوتاه

مددجویان آزاد شده از کانون اصلاح و تربیت اردبیل به صورت رایگان تحت آموزش های تخصصی فنی و حرفه ای قرار می گیرند

رئیس مرکز تخصصی آموزش های فنی و حرفه ای اردبیل در دیدار از کارگاه های حرفه آموزی و محصولات صنایع دستی کانون اصلاح و تربیت از ایجاد تسهیلات رایگان آموزشی برای مددجویان آزاد شده از کانون اصلاح و تربیت خبر داد .

مجرد ، رئیس مرکز تخصصی فنی و حرفه ای اردبیل ، ضمن حضور در کلاس آموزشی « سیم کشی ساختمان » و بررسی نحوه آموزش و میزان پیشرفت کار آموزان ، با ابراز خرسندی از فعالیت های حرفه آموزی برای مددجویان کانون اصلاح و تربیت ،  آمادگی این مرکز را برای گسترش و تداوم این آموزشها اعلام نمود و گفت : « به تحقیق ثابت شده اگر فردی دارای شغلی مناسب و درآمدی مکفی برای گذراندن زندگی اش باشد ، کمتر به دام تخلف می افتد لذا این مکان بهترین فرصت را در اختیار مددجویان قرار می دهد تا با حرفه آموزی و قبولی در آزمون و اخذ گواهی نامه ، آینده ای بهتر برای خود  بسازند. »

ایشان در ادامه با اشاره به اینکه مددجویان کانون صلاح و تربیت اردبیل با مساعدت مسئولین زندان ، مبلغی برای ثبت نام هزینه نمی کنند افزود : « آموزش های فنی و حرفه ای مراحلی از مقدماتی تا پیشرفته دارد که بخاطر محدودیت و پرهزینه بودن وسایل آموزشی ، امکان انتقال آنها به مراکز فرعی از جمله کانون مقدور نمی باشد . لذا از همه کارآموزان انتظار دارم تا پس از آزادی به مرکز تخصصی مراجعه کنند و این آموزش ها را ابتر نگذارند . حتی در صورت ارائه معرفی نامه از سوی مسئولین کانون ، تسهیلاتی هم برای این افراد در نظر خواهیم گرفت . »

در پایان این نشست ، رئیس مرکز تخصصی آموزش های فنی و حرفه ای استان اردبیل از کارگاه قالی بافی و محصولات صنایع دستی مددجویان دیدن کرد. گفتنی است در پی این حضور مقرر گردید دوره « دمپایی بافی» در کانون برگزار شود و مربی برای آموزش این رشته از مرکز تخصصی به صورت رایگان به کانون اعزام خواهد شد .

بررسی تخصصی کلاسهای فنی و حرفه ای کانون اصلاح و تربیت اردبیل توسط رئیس مرکز فنی حرفه ای

بررسی تخصصی کلاسهای فنی و حرفه ای کانون اصلاح و تربیت اردبیل توسط رئیس مرکز فنی حرفه ای

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*