اخبار کوتاه

طرح نیازهای زندان جدید خلخال در دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با فرماندار خلخال

مدیرکل زندانهای استان اردبیل در سفر خود به شهرستان خلخال علاوه بر بازدید از زندان با مسئولان اجرائی و قضائی شهرستان دیدار کرد.

سید مجتبی حسینی به منظور تعامل در زمینه حل مشکلات اعتباری زندان خلخال و بررسی مشکلات و راهکارهای آن با حضور در محل فرمانداری شهرستان خلخال با فریدون بابایی فرماندار دیدار نمود.

مدیرکل زنداهای استان درگفتگو با فرماندار خلخال ضمن طرح کمبود ها و مشکلات اعتباری زندان در خصوص رفع مشکل راه مواصلاتی زندان بخصوص درایام برفی سال ، خواستار کمک فرمانداری برای حل این مشکل شد.   وی همچنین در زمینه رفع مشکل اعتبار این زندان برای اتصال فاضلاب زندان به سیستم فاضلاب شهری به جهت رعایت موازین بهداشتی و بالا بردن ضریب بهداشتی زندان خواستار توجه به این چالش مهم در زندان خلخال شد و اظهار امید واری کرد با کمک فرماندار این شهرستان این مشکلات بزودی حل شود .   

بابایی فرماندار خلخال ضمن تبریک انتصاب سید مجتبی حسینی به عنوان مدیرکل زندانهای استان اردبیل در خصوص تخصیص اعتبارات مورد نیاز عمرانی و تجهیز و نگهداری ساختمان زندان جدید و همچنین ایمن سازی راه مواصلاتی و تعیین و تکلیف وضعیت فاضلاب زندان در سال آتی قول مساعد داد. انتهای پیام. /

دیدار مدیرکل زندان های استان با فرماندار شهرستان خلخال

دیدار مدیرکل زندان های استان با فرماندار شهرستان خلخال

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*