اخبار کوتاه

ضیافت افطار مددجویان و سربازان زندان خلخال برگزار شد

 همزمان با سالروز میلاد با عظمت کریم اهل بیت حضرت امام حسن المجتبی (ع) ضیافت افطار مددجویان  و سربازان وظیفه در زندان خلخال برگزار شد.

در ضایفت افطاری مددجویان که به همت کارکنان زندان و هیئت محبان مددجویان برگزار شد زندانیان روزه دار بر سر یک سفره و با قرائت سوره مبارکه قدر افطار نمودند .

ثواب افطار این ضیافت افطاری به ارواح با عظمت حضرت خدیجه و اهل بیت پیامبر اعظم (ص) و ارواح مطهر حضرت امام(ره) و شهدای والامقام اهداشد.

در پایان این ضیافت نماز مغرب و عشا به جماعت برگزار و مددجویان برای سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر(عج) دعا کردند.

 در بخش دیگری از زندان نیز سفره افطار و اطعام سربازان وظیفه به همبین مناسبت گسترده شد و حافظان امنیت زندان خلخال پس از یک روز خدمت با زبان روزه سر سفره افطار دورهم گرد آمدند.

ضیافت افطار سربازان که در فضایی معنوی برگزار شد با هماهنگی و مشارکت یگان حفاظت ، فرهنگی تربیتی و همکاران دیگر واحدها رنگ و بوی هیئتی به خود گرفت .

ضیافت افطار پرسنل وظیفه  در شامگاه پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان و همزمان با یوم ولادت کریم اهل بیت در پوسته میانی و در فضای باز زندان و در غروب بهاری و با طراوت شهرستان خلخال برگزار شد. در این مراسم معنوی تعدادی از کارکنان نیز با سربازان وظیفه روزه خویش را افطار نمودند .

پس از مراسم افطار نماز جماعت مغرب و عشا برگزار و سربازن وظیفه زندان خلخال ثواب این افطار را به روح شهدای مدافع حرم و امام شهیدان تقدیم کردند .

ضیافت افطاری سربازان وظیفه زندان خلخال

ضیافت افطاری سربازان وظیفه زندان خلخال

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*