اخبار کوتاه

سرپرست جدید زندان مشگین شهر معرفی و منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرکل زندانهای استان اردبیل مقصود خسروی بعنوان سرپرست جدید زندان مشگین شهر معرفی و منصوب شد.

  مراسم تودیع و تکریم رئیس سابق زندان مشگین شهر و معارفه سرپرست جدید این اداره با حضور عبدی ، معاون اداری مالی زندانهای استان و امجدی، رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات زندانهای استان و با شرکت کارکنان زندان مشگین شهر برگزار شد.

در این مراسم، اکبرنژاد رییس سابق زندان مشگین شهر گزارش مبسوطی از اقدامات انجام یافته طی خدمت ۳۴ ماهه خود در این زندان ارائه داده و گفت: طی این مدت با تعامل و همفکری مجموعه همکاران، خدمات ارزنده ای با پشتیبانی مدیرکل زندانهای استان و همراهی  مقامات قضایی در حوزه های امنیتی ، بهداشت و درمان ، فرهنگی تربیتی ، مددکاری و بویژه در حوزه زیرساخت ها و فعالیت های عمرانی در راستای ارتقای نظام زندانبانی اسلامی انجام یافته است.

عبدی معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان اردبیل

عبدی معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان اردبیل

در ادامه این مراسم عبدی ، معاون اداری مالی زندانهای استان نیز با تقدیر از فعالیتهای قابل توجه رئیس پیشین زندان، موفقیت های زندان مشگین شهر را مرهون دیدگاه ایشان درحوزه های اصلاحی و تربیتی و توجه به مسائل مددکاری و قضایی زندانیان توصیف نمود و افزود: « علیرغم برخی کاستی ها عملکرد زندان مشگین شهر را میتوان با روندی رو به رشد توصیف نمود. پیشرفت ملموسی که در این مدت در زندان حاصل شده با تلاش شبانه روزی رئیس زندان و کلیه همکاران زحمت کش این مرکز اقدامات تامینی و تربیتی و با رهنمودها و پشتیبانی مدیرکل زندانهای استان بدست آمده است . انصافا این اقدامات قابل تقدیر و تحسین میباشد. »

معاون اداری و مالی زندانهای استان اردبیل، امنیت زندان را اولین اولویت سازمان دانسته و تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی را در سایه تامین امنیت عنوان کرد و از سرپرست جدید زندان مشگین شهر خواست تا با جدیت همچنان که در مناصب قبلی خویش موفق عمل کرده در پیگیری و تحقق اولویتها و تاکیدات سازمانی  اهتمام جدی داشته باشد. عبدی همدلی و همگرایی کارکنان این زندان را ستود و از کارکنان زندان مشگین شهر خواست تا با تمام توان همکاری و همفکری خود را جهت نیل به اهداف سازمانی با رئیس جدید مجموعه بکار گیرند.

یاسر امجدی ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات زندانهای استان با اشاره به نیازها و اهداف سازمانی ، مشارکت و کار گروهی را در حفظ حقوق شهروندی زندانیان و خانواده هایشان و پیگیری مشکلات قضایی آنان در کاهش تالمات روحی روانی مددجویان و سالم سازی محیط زندان با اهمیت دانسته و گفت: « تغییر و تحول لازمه هر مجموعه میباشد زیرا که فکر و طرح جدید منجر به بلوغ سازمانی میشود.»

امجدی رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل زندانهای اردبیل

امجدی رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل زندانهای اردبیل

 وی تعامل و همفکری را کارگشای بسیاری از مشکلات در حوزه زندانبانی عنوان کرد و افزود: « زندان در ذات خود آبستن بحران است . اما آنچه امنیت را فراهم می کند هم افزایی ، وجدان کاری و اهمیت دادن به کوچکترین مسایل توسط تمام کارکنان است . »

در ادامه این برنامه خسروی، سرپرست جدید زندان مشگین شهر ضمن حساس برشمردن مسئولیت پذیری در امر زندانبانی اظهار داشتند : « از اعتمادی که برای سپردن این مسئولیت خطیر به بنده شد تشکر نموده و امیدوارم انشاء الله  با همدلی و همکاری کلیه عزیران و در سایه تعامل با مقامات قضایی و اجرایی در گره گشایی مشکلات زندانیان رضایت الهی را بدست آوریم .»

در پایان این این مراسم ابلاغ سرپرست جدید قرائت و با اعطای لوح سپاس از زحمات رئیس قبلی زندان تقدیر بعمل آمد.

 

جلسه تکریم و تودیع رئیس سابق و معرفی سرپرست جدید زندان مشگین شهر

جلسه تکریم و تودیع رئیس سابق و معرفی سرپرست جدید زندان مشگین شهر

اکبر نژاد رئیس سابق ، عبدی معاون اداری مالی اداره کل زندانهای اردبیل و خسروی سرپرست جدید زندان مشگین شهر

اکبر نژاد رئیس سابق ، عبدی معاون اداری مالی اداره کل زندانهای اردبیل و خسروی سرپرست جدید زندان مشگین شهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*