اخبار کوتاه

سرپرست جدید حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر معرفی شد

 با حضور رئیس اداره ی حفاظات اطلاعات زندان های استان ، سرپرست جدید حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر معرفی و از زحمات مسوول قبلی تقدیر شد .

جلسه تودیع و معارفه سرپرستان حفاظت و اطلاعات زندان مشگین شهر با حضور  محمد رضا مختاری ، رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان اردبیل در محل سالن جلسات این زندان برگزار شد. در این مراسم ، رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندان های استان تغییر و تحول در هر مجموعه را در جهت ارتقای کمی و کیفی امور برشمرد و گفت : « نظارت بر اجرای دقیق دستورالعمل های سازمانی و صیانت از حقوق شهروندی زندانیان ، صیانت از پرسنل زندانها در پیشگیری از تخلفات و سالم سازی محیط زندان از جمله وظایفی است که از مسوول حفاظت اطلاعات زندان ها انتظار می رود . »

وی با بیان اینکه در هیچ مجموعه ای انجام امورات به تنهایی پیش نمی رود و کار سیستمی و گروهی موفق تر عمل می کند از کارکنان زندان مشگین شهر خواست به ریاست زندان و مسوول حفاظت اطلاعات در بهبود امور یاری رسانند.

مختاری با تاکید بر این نکته که لزوم رعایت مسائل امنیتی و حفاظتی در دستگاه های حساس جامعه  مانند زندان ها که امنیت حرف اول و آخر را می زند دوچندان می باشد ؛ زندانها را جزء نهادهایی خواند که رعایت موارد امنیتی در آن بسیار مهم و حیاتی است .  

در ابتدای این جلسه خسروی ، رئیس زندان مشگین شهر نیز طی سخنانی با تقدیر از زحمات علی سلیمانی مسوول پیشین حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر و آرزوی توفیق برای علی حاجیلر سرپرست جدید حفاظت اطلاعات این زندان  ، ذات اصلی حفاظت و اطلاعات را صیانت از مجموعه خواند و خواستار همکاری و تعامل بین بخشی شد .

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات علی سلیمانی ، سرپرست سابق حفاظت و اطلاعات زندان مشگین شهر ، علی حاجیلر بعنوان سرپرست جدید حفاظت و اطلاعات این زندان معرفی شد.

لازم به ذکر است بعد از پایان این جلسه ، مختاری ، رئیس حفاظت و اطلاعات زندانهای استان به همراه خسروی ، رئیس اداره زندان مشگین شهر از بندهای اقامتی این زندان بازدید نموده و ضمن دیدار چهره به چهره با تعدادی از مددجویان در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت. بازدید از فعالیت های اشتغال ، دیدار از آسایشگاه سربازان و بخش های فرهنگی ، بهداری ، آشپزخانه و سایر اماکن زندان از دیگر برنامه های رئیس اداره ی حفاظت اطلاعات اداره کل بود .

جلسه تودیع و معارفه ی سرپرستان حفاظت ، اطلاعات زندان مشگین شهر

جلسه تودیع و معارفه ی سرپرستان حفاظت ، اطلاعات زندان مشگین شهر

جلسه تودیع و معارفه ی سرپرستان حفاظت ، اطلاعات زندان مشگین شهر

جلسه تودیع و معارفه ی سرپرستان حفاظت ، اطلاعات زندان مشگین شهر

تقدیر از سلیمانی سرپرست سابق حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر

تقدیر از سلیمانی سرپرست سابق حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر

اعطای حکم انتصاب حاجیلیر سرپرست جدید حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر

اعطای حکم انتصاب
حاجیلیر سرپرست جدید حفاظت اطلاعات زندان مشگین شهر

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*