اخبار کوتاه

سرپرست جدید اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اردبیل منصوب و معرفی شد

با حضور معاون سلامت،اصلاح وتربیت زندانهای استان اردبیل و روسای ادارات بازرسی و حفاظت اطلاعات اداره کل و مدیر نمایندگی بنیاد تعاون ، صنایع و حرفه آموزی زندانیان استان سرپرست جدید اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی اردبیل معرفی و از زحمات رئیس قبلی تقدیر بعمل آمد. 

طی ابلاغی از سوی مدیرکل زندان های استان ، مهدی مهدی زاده بعنوان سرپرست جدید اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی اردبیل منصوب شد . طی این ابلاغ مدیرکل زندان های استان ضمن انتصاب نامبرده به این سمت بر توسعه حرفه آموزی، اشتغال ، کاهش جمعیت کیفری ، اجرای دقیق اولویت های سازمانی و تاکیدات ریاست سازمان زندان ها تاکید نموده و خواستار رسیدگی به امورات خانواده های زندانیان نیز شده است . 

در این جلسه حسینی ، معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان از زحمات بابازاده رئیس قبلی اردوگاه در احداث ساختمان اداری و توسعه فعالیت های اشتغال در این مرکز تقدیر نمود. وی از مهدی زاده بعنوان سرپرست جدید این اردوگاه خواست تا با ایجاد هماهنگی و استفاده از تمام ظرفیت کارکنان نسبت به توسعه اشتغال و افزایش میزان حرفه آموزی اهتمام نماید. در ادامه جلسه معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل با اشاره به لزوم تغییرات برای استفاده از تجربیات جدید و برنامه ریزی بهتر گفت : « مسوولیت ها فرصتی غنیمت برای خدمت است . باید تلاش کنیم تا از فرصت خدمت بدست آمده نهایت بهره را برای انجام کارهای ماندگار ببریم.» وی فرصت خدمت به مردم را نعمتی الهی برشمرد و افزود : « برای رسیدن به نقطه مطلوب و اهداف سازمانی برنامه ریزی ، سازماندهی ، هدایت ، نظارت و کنترل لازم است . باید همه این ها نیز بر مبنای اهداف و سیاست های سازمانی صورت پذیرد . »

وی با تاکید بر این نکته که هدف گذاری ها باید همسو با سیاست سازمانی باشد . گفت : «  مسوول موفق  کسی است که برنامه ی مدون داشته باشد. » وی همچنین افزود: « زندان اجتماعی است کوچک ولی مهم و تاثیر گذار بر کل جامعه که باید برنامه های تربیتی و اصلاحی در آن به نحو احسن انجام پذیرد تا خروجی آن منجر به عدم بازگشت مجدد شود . »  حسینی در ادامه با اشاره به مدیریت مشارکتی و دعوت به کار تیمی گفت : « کار موفق همیشه یک تیم منسجم و جهادی را می طلبد و از تصمیم های شتابزده باید پرهیز شود . »

در حاشیه این جلسه معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان و هیئت همراه از طرح های عمرانی ، کارگاه های  اشتغال مددجویان و دیگر اماکن فرهنگی آموزشی این مرکز بازدید به عمل آوردند.

حسینی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندان های استان اردبیل

حسینی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندان های استان اردبیل

  مهدی مهدی زاده سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اردبیل

مهدی مهدی زاده سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*