اخبار کوتاه

سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل : صیانت از نیروها باید از آموزش و پیشگیری شروع شود

سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل در دیدار صمیمانه با کارکنان زندان اردبیل توجه به امنیت زندان در امر زندانبانی را اولویت اصلی ، برنامه پایه و زمینه ساز برای اجرای سایر فعالیت ها دانست .

 جابر عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل در جلسه شورای اداری زندان اردبیل و در دیدار صمیمانه با مسئولین واحدهای این زندان ضمن استماع مشکلات مطروحه توسط یعقوب سرباز جدا مدیر زندان ، در تشریح برنامه های خود توجه به نظم و امنیت را اولویت کاری و نیاز مبرم برای اجرای سایر سیاست ها و برنامه ها دانست .

سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل با اشاره به برنامه محور بودن در اجرای سیاست های سازمانی و توجه به امنیت زندان ، سلامت جسمی و روحی زندانیان و توجه به بخش سلامت زندان را از دیگر برنامه های اولویت دار خود خواند و افزود : « کارهای اصلاحی و تربیتی زمانی پاسخگو خواهد بود که زندان در امینت و نظم باشد و زندانیان در سلامت روحی و جسمی باشند . »

وی در بخش دیگری از سخنان خود توجه به حفظ و صیانت از سربازان وظیفه را بعنوان یک وظیفه اصلی دانست و از آنها بعنوان امانت هایی یاد نمود که بخشی از زحمت تامین امنیت فیزیکی زندان بر دوش آنهاست .

عبدی در ادامه ، بحث صیانت از نیروها را مختص سربازان ندانست و گفت : « صیانت از کارکنان باعث سلامت اداری و بهبود کیفیت خدمات رسانی می شود . » سرپرست اداره کل زندان های استان تقویت ایمان و نگاه دینی را باعث صیانت کارکنان در هر دستگاهی دانست و افزود :  « از واحد های نظارتی می خواهم تا نگاه پیشگیرانه را مقدم بر سایر سیاست ها بدانند . لازم است تا مسوولان واحدهای نظارتی اداره کل و زندان ها در نگهداشت و حفظ نیروها بر امر پیشگیری ، آموزش و تذکر اهمیت ویژه ای قائل شوند .  »

عبدی در ادامه با اشاره به این نکته که با زندانی شدن سرپرست یک خانواده ،  دغدغه مهم آن زندانی خانواده وی می باشد گفت : « اگر می خواهیم ، زندانی به آرامش برسد باید به فکر حمایت معیشتی از خانواده های زندانیان باشیم . در این راستا از مسوولان مربوطه و مددکاران زندان ها انتظار می رود تا خانواده های زندانیان نیازمند را شناسایی و به نهاد های حمایتی متصل نمایند . »

سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل ، از اعتماد سازمان به ایشان بعنوان سرپرست زندان های استان تشکر نمود و برنامه محور بودن را اصل موفقیت در هر کاری دانست و بر اجرای سیاست ها و برنامه های مدون سازمانی همچون گذشته تاکید نمود .

 

 

حضور سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل در جلسه شورای اداری زندان مرکزی

حضور سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل در جلسه شورای اداری زندان مرکزی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*