اخبار کوتاه

سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل : خانواده های زندانیان ،برای پیشگیری از آسیب اعتیاد تحت آموزش قرار می گیرند

با حضور سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل ، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز استان و تعدادی از مسوولین ستاد اداره کل چگونگی برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای همسران زندانیان جرایم مواد مخدر بررسی شد .

عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل با تاکید بر لزوم ارایه آموزش های کیفی توام با ارایه مشوق ها برای حضور خانواده های زندانیان در دوره های آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی گفت : « برگزاری این دوره ها باید هدفمند و با برنامه ریزی کامل و در جهت  کاهش آسیب های اجتماعی باشد و بدین جهت باید خانواده هایی که در معرض آسیب بیشتر قرار دارند برای حضور در دوره شناسایی شوند . »

به گفته سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در مرحله اول با حضور ۴۰ تن از همسران زندانیان که احتمال می رود در معرض آسیب باشند و توسط مددکاران زندان اردبیل با همکاری انجمن حمایت زندانیان انتخاب شده اند ؛ در بازه زمانی ۱۵تا ۲۰ دی ماه در سالن ملاقات زندان اردبیل برگزار خواهد شد .

سرپرست اداره کل زندان های استان از مدیرعامل انجمن بعنوان مجری طرح خواست تا با تهیه بسته های کمک آموزشی و فرهنگی و نیز مشوق های مادی به بار کیفی آموزش در این دوره بیفزاید.  

گفتنی است شرکت کنندگان در این کارگاه ها که با حضور استادان و روانشناسان مجرب در حوزه پیشگیری از اعتیاد برگزار خواهد شد با بروز ترین اطلاعات در مورد روش های پیشگیری از اعتیاد در خانواده و مضرات مواد مخدر صنعتی نو پدید آشنا خواهند شد.

انتهای پیام . /

جلسه هماهنگی برای برگزاری دوره های کاهش آسیب های اجتماعی ویژه همسران زندانیان جرایم مواد مخدر

جلسه هماهنگی برای برگزاری دوره های کاهش آسیب های اجتماعی ویژه همسران زندانیان جرایم مواد مخدر

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*