اخبار کوتاه

سربازان وظیفه ی کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل به اردوی یک روزه اعزام شدند

به مناسبت گرامیداشت روز جوان ، سربازان وظیفه ی کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل به اردوی یک روزه اعزام شدند.

همزمان با سالروز میلاد مسعود حضرت علی اکبر ع و پاسداشت روز جوان ، سربازان وظیفه ی کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل به همراه فرمانده یگان حفاظت و جمعی از کارکنان ، روزی به یادماندنی را در دامن سرسبز طبیعت گذراندند .

با مساعد شدن شرایط جوی در ارتفاعات ، جنگلها و مراتع حومه اردبیل و به منظور تقویت شرایط روحی و ارتقای توان جسمی پرسنل وظیفه و همچنین فراهم نمودن محیطی شاد با هدف ایجاد انگیزه خدمتی در سربازان ، برنامه کوه پیمایی در دامنه طبیعت فرح بخش شهرستان سرعین به اجرا درآمد .

سربازان وظیفه ی کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل ، ضمن پیاده روی در مسیر ۱۲ کیلومتری منتهی به شهرستان سرعین و بهره مندی از جاذبه های گردشگری این شهر توریستی ، با آب تنی در چشمه های آبگرم ، خستگی و غبار راه را از خود زدودند.

برابر گزارش فرمانده یگان حفاظت بازداشتگاه مرکزی اردبیل ، در ۶ ماهه نخست سال جاری ، ۳ مورد اردوی فرهنگی ، تفریحی برای پرسنل وظیفه در نظر گرفته شده است که محوریت آن آموزش و بالابردن توان جسمانی سربازان خواهد بود .

اردوی فرهنگی و تفریحی سربازان وظیفه بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت اردبیل

اردوی فرهنگی و تفریحی سربازان وظیفه بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*