اخبار کوتاه

سربازان زندان مرکزی اردبیل روز جوان را جشن گرفتند

به مناسبت روز جوان طی مراسمی با حضور معاونین مدیرکل و فرمانده یگان حفاظت زندان های استان از سربازان وظیفه ساعی زندان مرکزی اردبیل تجلیل شد.

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) مراسم جشن روز جوان با حضور سربازان وظیفه زندان مرکزی اردبیل برگزارشد. در این جشن که معاونین مدیرکل ، فرمانده یگان حفاظت زندان های استان و رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل نیز حضور داشتند پس از اجرای برنامه ها و مسابقات هنری توسط سربازان وظیفه و مددجویان هنرمند از ۱۰تن از سربازان وظیفه ساعی تجلیل شد.

درپایان این مراسم فرمانده یگان حفاظت زندان های استان به کلیه سربازان زندان مرکزی به مناسبت روز جوان و همچنین حضور مستمر در کلاس های فرهنگی و آموزشی ۴۸ ساعت مرخصی تشویقی اعطاء نمود. 

از جمله حاشیه های زیبای این مراسم ترسیم چهره فرمانده یگان حفاظت استان توسط یکی از سربازان هنرمند بود که از ابتدای برنامه کار خود را آغاز نمود و در انتهای برنامه تصویر توسط مجری به نمایش گذاشته شد.

سرهنگ عظیمی در گفتگو با خبرنگار سایت اداره کل زندان های استان با اشاره به برگزاری مستمر دیدار فرماندهی با سربازان زندان های استان گفت : « در جهت تعلیم مستمر سربازان وظیفه برای مصون ماندن از آسیب های زندان کلاس های عقیدتی ، نماز ، احکام و آموزش های پیشگیرانه در زندان ها برگزار می گردد. »

وی با اشاره به لزوم افزایش ضریب توان جسمی و روحی این نیروها برای بالا بردن بهره خدمتی از برگزاری اردوهای سیاحتی ، آموزشی و فرهنگی در طول سال خبر داد و افزود: « نگاه ما به سربازها مانند فرزندان خودمان می باشد و تمام تلاشمان را بکار برده ایم و دستور مدیر کل زندان های استان نیز بر این اساس می باشد که به صورت مستمر بر زندگی اجتماعی ، رفتار و آموزش سربازان وظیفه نظارت شود تا ایام خدمت را به سلامت و به دور از آسیب های احتمالی زندان ها سپری نمایند. »

جشن روز جوان ، سربازانوظیفه زندان اردبیل

جشن روز جوان ، سربازانوظیفه زندان اردبیل

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*