اخبار کوتاه

زندان اردبیل قهرمان مسابقات ورزشی ویژه کارکنان مرد زندانهای استان شد

مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل، انتخابی مسابقات کشوری سازمان زندانها با حضور ورزشکارانی از زندان های ، اردبیل ، پارس آباد ، مشگین شهر ، گرمی و کانون اصلاح و تربیت برگزار گردید .

  این مسابقات در دو رشته فوتسال و تنیس رومیزی ویژه کارکنان مرد زندانهای استان به میزبانی زندان اردبیل با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و با حضور مدیرکل زندانهای استان و معاونین وی طی یک روز در سالن ورزشی حجاب ، شهرستان اردبیل برگزار شد.

در مسابقه فوتسال که با شرکت ۴ تیم از زندان های استان برگزار شد، تیم فوتسال زندان اردبیل در رقابت فینال برابر تیم بازداشتگاه پارس آباد با نتیجه ۳ بر ۱ بر حریف خود غلبه نمود و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت .

همچنین در رقابت تنیس روی میز کارکنان زندان های استان پرویز صور آذر ورزشکار زندان اردبیل به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها رسید.

در پایان این مسابقات تیم و نفرات اول با اهداء لوح تقدیر از سوی میزبان  مورد تشویق قرار گرفتند .

فتحی مدیر کل زندان های استان ضمن حضور در جمع کارکنان ورزشکار ، با تقدیر از میزبانی زندان مرکزی اردبیل و حضور کارکنان ورزشکاران زندانهای استان خواستار گسترش ورزش و تفریحات سالم در میان کارکنان زندان های استان شد. 

مدیر کل زندان های استان در بخش هایی از سخنان خویش با اشاره به پرتنش و استرس زا بودن شغل زندانبانی ، ورزش را عامل کاهش آسیب های ناشی از فشار کار و سلامت جسم و روح کارکنان زندان ها برشمرد و از مسوولین فرهنگی خواست تا با گسترش اردوهای ورزشی و برگزاری مسابقات برای کارکنان، آنها را به ورزش تشویق نمایند.   

 

مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

 

مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

فینال مسابقات تنیس روی میز مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

 

بازدید مدیر کل زندانهای استان از فینال مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

 

اهداء جوایز مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

اهداء جوایز مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*